Společnost Huawei dosáhla v Q3 2019 nejvyššího čínského prodeje routerů střední a vyšší třídy

Čínský výrobce smartphonů Huawei se nedávno objevil jako přední značka smartphonů na čínském trhu. Nyní se na internetu objevila nová zpráva, která ukazuje, že společnost je v Q3 2019 přední značkou online v oblasti prodeje routerů střední a vyšší třídy.

Prodej routeru Huawei představuje 56,2 procenta z celkového prodeje online na čínském trhu. Hlavním produktem společnosti byl Huawei Router Q2 Pro, který představoval 23 procent z prodeje společnosti. Na druhou stranu, čtyřjádrová verze Huawei Router WS5200, v rozsahu 200–500 juanů, představuje 38,6 procenta prodeje společnosti.

Huawei Router Q2 Pro
Společnost použila svůj vlastní vyvinutý čip Lingqi Gigabit Power Cat a inovační technologii PLC Turbo, což společnost prohlašuje, že drasticky zvyšuje síťový výkon Huawei Q2 Pro. Vyhlašuje zvýšení výkonu o 50 až 120 procent.

Společnost říká, že směrovač Q2 Pro podporuje skutečné duální pásmo a může také automaticky přepínat mezi lepšími pásmy Wi-Fi a hotspoty pouze s jedním připojením. Huawei také dodává, že router je „chytrý“ a s více použitím se zlepšuje a učí.

Je dodáván s aplikací Huawei Smart Home s podporou vzdálené správy. Existují různé režimy Wi-Fi, ze kterých si můžete vybrat. Pro bezpečnostní funkce, má podporu anti-brute force cracking, automatic shield cracker, WPA-PSK / WPA2-PSK Wi-Fi šifrování, stejně jako podpora pro firewall, DMZ, DoS ochranou proti útoku.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.