Společnost Huawei uvede příští rok nová revoluční sluchátka

Společnost Huawei před pár dny uspořádala zahajovací akci v čínské Šanghaji, kde společnost uvedla na trh několik zařízení, včetně MatePad Pro, inteligentního reproduktoru Sound X a několika modelů laptopů MateBook D.

Po zahájení akce, generální ředitel Huawei Consumer Business, Yu Chengdong během rozhovoru řekl, že společnost plánuje uvést na trh nová sluchátka, která by měla být oficiální již v roce 2020.

Huawei FreeBuds 3

Řekl také, že společnost v současné době tvrdě pracuje na sluchátkách, která budou technologicky pokročilá a budou jedinečným produktem. Neodhalil však, co zařízení bude nabízet a díky čemu bude „jedinečné“.

Společnost nedávno uvedla na trh zcela nová bezdrátová sluchátka – Huawei FreeBuds 3, která jsou napájena čipovou sadou Kirin A1, je to první čipová sada na světě, která má certifikaci pro Bluetooth 5.1.

Když mluvíme o FreeBuds 3, Yu Chengdong řekl, že je to krok správným směrem, pokud jde o snižování hluku a zvyšování pohodlí při nošení a poslechu hudby. Dále dodává, že si vedou dobře, pokud jde o prodej, a zpětná vazba od uživatelů byla také velmi dobrá.

Říká, že společnost se chopí dalších dobrých nápadů a zkušeností z těchto dobře fungujících sluchátek a bude i nadále nabízet uživatelům vynikající produkty, jako budou nadcházející sluchátka Huawei.

Přestože potvrdil, že nová sluchátka Huawei přijdou v roce 2020, nebylo zveřejněno žádné konkrétní datum zahájení ani časová osa. Vzhledem k tomu, že společnost na tom již pracuje, mělo by být uvedení na trh vzdálené jen několik týdnů nebo měsíců.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.