Společnost OnePlus naznačuje, že nejspíše pracuje na vlastní krypto peněžence

Autor fotografie: Tamim Tarin / Zdroj fotografie: Pixabay

V poslední době se trh s kryptoměnami stal opět trendem, a proto se do tohoto segmentu začínají pouštět i nováčci. Je řada různých společností, které nabízejí krypto peněženky, a případně svým spotřebitelům pomáhají při prodeji a nákupu kryptoměn, jako je Bitcoin, Ethereum, DogeCoin a mnoho dalších. Nově to vypadá, že se do toho segmentu pustí i společnost OnePlus, kterou zatím známe pouze ze segmentu smartphonů.

Průzkumy společnosti OnePlus naznačily jistou možnost, že by značka mohla vytvořit také svou vlastní krypto peněženku. Podle nedávného průzkumu může čínský technologický gigant také plánovat naskočení do rozjetého vlaku kryptoměn. Pro ty, kteří to nevědí, tak krypto šílenství se objevilo zhruba před rokem, přičemž trh s kryptoměnami zaznamenal velký vzestup a pokles ve stejném časovém období. To přimělo mnoho firem, aby tento humbuk využily, přičemž výrobce smartphonů OnePlus je také možná jedním z nich. V poslední době značka provádí průzkum, který zjišťuje zpětnou vazbu uživatelů ohledně blockchain technologie.


Mohlo by vás také zajímat:


V tomto průzkumu má účastník vyplnit svůj věk spolu se základními demografickými údaji. Průzkum dále pokračuje dotazem k uživatelům, zda investovali do kryptoměn a dalších platforem, které s tímto segmentem souvisí. Jinými slovy, naznačuje možnost, že by společnost mohla usilovat o spuštění vlastní krypto peněženky. Samotný průzkum je rozdělen do pěti částí, které vyžadují, aby uživatelé vyplnili základní údaje a následně se jich zeptali, jak často kontrolují ceny kryptoměn nebo jaké jsou jejich investice.

Autor fotografie: MBatty / Zdroj fotografie: Pixabay

Kromě toho jsou uživatelé také požádáni, aby vybrali seznam peněženek nebo platforem, které používali k obchodování s kryptoměnami. Dokonce se OnePlus ptá, zda tuto platformu používají ze svých chytrých telefonů, tabletů nebo PC. Průzkum se dokonce ptá na NFT, a dokonce i na to, zda si zakoupili smartphony z druhé ruky. Mějte na paměti, že společnost ještě neoznámila nic oficiálního ohledně krypto peněženky, proto berte tuto zprávu s jistou rezervou.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: mysmartprice.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.