Stabilní EMUI 10.0 na Huawei P30 a P30 Pro přichází do České a Slovenské republiky!

Po Číně zahájila společnost Huawei zavádění EMUI 10.0 pro Huawei P30 a P30 Pro s EMUI 9.1 v evropských zemích a pro testery EMUI 10.0 Beta. Je to skvělá zpráva pro majitele těchto telefonů, kteří na to čekají jak na smilování.

Huawei P30 a P30 Pro se systémem EMUI 9.1, který tuto aktualizaci obdrží, tak získají verzi EMUI 10.0.0.168. Je lepší být připojen na Wifi po zjištění aktualizace, protože velikost EMUI 10 je nad 4 GB.

EMUI 10 je tady!

Beta testeři:

Před několika dny začal Beta program na Huawei P30 a P30 Pro v beta verzi EMUI 10.0 dostávat novou opravu se stejnou verzí EMUI uvedenou výše, což znamená, že se jednalo o konečnou aktualizaci beta testerů.


Jak aktualizovat:

Většina uživatelů uvedla, že tuto aktualizaci obdržela prostřednictvím aplikace HiCare, ale níže můžete vyzkoušet oba způsoby.

Přejděte na Nastavení> Systém> Aktualizace softwaru> Vyhledat aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace, zeptá se, zda ji chcete stáhnout.

Nebo otevřete aplikaci HiCare> Aktualizace> Zkontrolovat aktualizace.

Tip: Doporučuji zálohovat důležitá data, abyste předešli jejich ztrátě. Jedná se přece jenom o hlavní systém a může se stát cokoli. Ale záleží jen na Vás 😊


Poznámka: Pokud Vám nabídka na aktualizaci nepřišla, tak nemusíte mít strach. Aktualizace se šíří postupně a dostanete ji během několika hodin.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.