Stabilní EMUI 10.0 vychází pro řadu Huawei P30 v Číně, brzy začne pro globální uživatele!

Včera odpoledne 10. listopadu společnost Huawei zahájila stabilní registraci EMUI 10.0 pro uživatele Huawei P30 a P30 Pro v Číně.

Program EMUI 10.0 Beta pro Huawei P30 a P30 Pro začal 5. září v Číně a nyní přichází ve svojí stabilní verzi i pro běžné uživatele.


Nejnovější verze EMUI přináší nové funkce a změny v uživatelském rozhraní včetně tmavého režimu, rozvržení uživatelského rozhraní ve stylu magazine, barevného systému uživatelského rozhraní Morandi a mnohem více.

Po aktualizaci obdrží Huawei P30 a P30 Pro oficiální verzi EMUI 10.0.0.166.

EMUI 10

Požadavky:

Huawei P30 a P30 Pro vyžaduje před aktualizací na EMUI 10.0 verzi 9.1.0.226 nebo vyšší. Uživatelé si mohou zkontrolovat svoji verzi sestavení v nabídce Nastavení> Systém.

 
Globální uživatelé

Po Číně mohou globální varianty Huawei P30 a P30 Pro také získat velmi brzy stabilní verzi EMUI 10.0, protože požadovaná verze pro přijetí této aktualizace přichází s říjnem 2019, což Huawei již pro globální varianty vychází.

Stále však můžete kontrolovat aktualizaci tak, že přejdete do části Nastavení> Systém> Aktualizace softwaru> Zkontrolovat aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace, zeptá se, zda ji chcete stáhnout.

Nebo Jděte do aplikace HiCare> klepněte na Aktualizovat> Vyhledat aktualizace.

Jakmile se dozvím více informací, budu Vás informovat. Ale je jasné, že plnohodnotná aktualizace EMUI 10 na sérii P30 je na spadnutí!

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.