Svět Huawei je nově také na Instagramu!

Dlouho jsem váhal, jestli bych měl k webu založit i Instagramový profil. Na druhou stranu, proč ne, Facebooková skupina se nám rozrůstá každým dnem a co se týče YouTube kanálu, tak ten si našel své diváky také.

Jde mi hlavně o to, jakožto majitelé telefonů Huawei a Honor máme v rukách skvělé fotící stroje. A kde jinde můžeme mezi sebou sdílet fotografie bez ztráty kvality? Jasně, že na Instagramu!

Instagram

Na Facebooku to bohužel není možné, a hlavně šíleně snižuje kvalitu fotografií. Takže ve výsledku snímek nemá to kouzlo kterým, jste se chtěl pochlubit.

Na Instagram budu sdílet zajímavá videa a fotky také s Vámi. Pokud budete chtít sledovat můj Instagramový profil, tak tady je: Instagram Svět Huawei

Začínáme 🙂

Budu rád, když se Vás zapojí co nejvíce a budete se s komunitou podílet o své úžasné fotografie, které se Vám podařilo zachytit.

Pokud Instagram nemáte, nevadí. Jestli máte zájem a chcete se zapojit můžete stahovat přímo zde: (Odkaz je přímo na Google Play)


A jak bude sdílení fotek probíhat? Je to zcela jednoduché! Když budete sdílet nějaký snímek stačí pod něj umístit náš hashtag –  #svethuawei

Stačí uvést pod Váš snímek tento hashtag

A snímek se zařadí do naší společné galerie. Potom Vám jen stačí po sdílení snímku kliknout na právě napsaný #svethuawei a ocitnete se ve veřejné galerii kam má každý možnost sdílet své snímky.

Další možností, jak se dostat do společné galerie je ten, že zadáte přímo do vyhledávače #svethuawei a v rastru vyhledávání Vám vyskočí samozřejmě jako první.

Zobrazení ve vyhledávání

Autor: Lukáš

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.