Únik displeje Huawei Mate 30 naznačuje nový snímač rozpoznávání obličeje

Pořád se řeší Huawei Mate 30 Pro. U kterého víme, že přijde s novým designem, výkonem a vynikajícím fotoaparátem, ale neměli bychom zapomenout na jeho malého bratra Mate 30, který se nyní údajně objevil v novém úniku.

Podle obrázků přicházejících z Weibo, bude Huawei Mate 30 dodáván s menším zářezem v displeji, než Mate 30 Pro. Zářez také obsahuje dva výřezy fotoaparátů různých velikostí, které mohou podporovat novou funkci rozpoznávání obličeje.

Displej Mate 30Obrázek také ukazuje, že displej je dodáván s tenkými rámy na okrajích a povrch panelu je rovný. Na spodní straně je navíc snímač otisků prstů v displeji.

Displej Mate 30Huawei Mate 20, který byl uveden na trh minulý rok s výkrojem v displeji ve tvaru „kapky“, který známe například z P30 Pro. Nyní bude Mate 30 působit opravdu pozoruhodně. Je jasné, že tento upgrade, by mohl přinést kvalitu selfie fotoaparátu a kvalitní snímač obličeje.

Zatím se stále neví, jestli se bude i verze Mate 30 dodávat i na náš trh. Protože jak jistě víte, sehnat u nás verzi Mate 20 je nemožné. A musíte se obránit na překupníky z distribuce po EU. Osobně bych u nás Mate 30 uvítal.

Autor: Lukáš

Zdroj: Weibo

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.