Únik displeje prototypu Honoru V30

Dnes jeden uznávaný bloger na síti Weibo odhalil obrazovku prototypu mobilního telefonu s podezřením, že se jedná o Honor V30. Na obrázku vidíme, že tento telefon je stále ve fázi testování.

Z pohledu obrázku má expoziční zařízení velmi vysoký poměr obrazovky k okolním rámečkům. Přední část fotoaparátu bude opět využívat technologii jakou jsme mohli vidět už u Honoru 20. Tedy, že čočky fotoaparátu budou tvořit jakýsi „průstřel“ pro duální přední kameru. Další informace o hardwarové konfiguraci zatím nejsou známy.

Displej prototypu Honoru V30

Blogger řekl, že Honor V30 bude postaven na základě těch nejlepších komponentů a celý systém bude dodáván s 5G technologií včetně Huawei Kirin 990 čipu.

Po představení Kirinu 990 Zhao Ming řekl, že Kirin 990 byl oficiálně uveden jako první 5G SOC na světě! A dále uvedl, že Honor V30 je již na cestě. V minulém měsíci Zhao Ming také odhalil, že mobilní telefon V30 bude podporovat plný Netcom 5G, což je duální režim NSA a SA.

Na Honor konferenci v posledních několika dnech Zhao Ming řekl, že po upgradu příštího desetiletí je řada V technologickým měřítkem speciálně vytvořeným pro 5G technologii. Nová řada Honoru Vera se stane technologickým měřítkem vedoucím v 5G éře.

Autor: Lukáš

Zdroj: Sparrows

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.