Únik tvrzeného skla na Honor V40 nám odhalil design displeje

Pokud tady vyslovím jméno Honor, okamžitě se každému vybaví nově očekávaný model V40, o tom není pochyb. Měl jsem od vás několik dotazů ohledně tohoto zařízení a je vidět, že vás opravdu hodně zajímá. Naštěstí představení je za dveřmi a brzy budeme svědky představení tohoto zajímavého modelu.

Očekává se, že společnost Honor představí tento smartphone už v lednu. Uznávaný leaker na sociální síti Weibo sdílel snímek ochranného tvrzeného skla na displej, již zmíněného modelu V40. Díky tomu nám odhalil už dlouho očekávaný a spekulativní vzhled zařízení.  

Jak je vidět na výše zveřejněném obrázku, tak tvrzené sklo modelu Honor V40 má v levém horním rohu výřez ve tvaru pilulky. To naznačuje, že telefon bude mít duální selfie kamerový systém. Případně je tu také možnost, že selfie kamera bude pouze jedna a druhý senzor bude 3D snímač jako je tomu u modelu Mate 40 Pro.

Díky snímku už můžeme vidět, že boky zařízení jsou skutečně zakřivené a Honor V40 nabídne uživatelům vodopádový displej. Po prostudování příspěvku leakera na sociální síti Weibo, také víme, model Honor V40 bude nejspíše prvním telefonem řady „V“, který bude mít OLED obrazovku.

Spekulací kolem tohoto modelu je opravdu spousta. Nejspíše jedna z hlavních spekulací je, že by Honor V40 mohl být vybaven stejným displejem, který je k dispozici na nedávno ohlášeném smartphonu Huawei Nova 8 Pro. Je tedy pravděpodobné, že dorazí s 6,72palcovou OLED obrazovkou, která má rozlišení Full HD +, obnovovací frekvenci neuvěřitelných 120 Hz a dotykovou vzorkovací frekvenci 300 Hz.

Navíc to vypadá, že čipová sada Dimensity 1000+ bude srdcem tohoto telefonu. I když se několik leakerů snažilo zjistit, co nejvíce informací. Tak například kapacita baterie je stále tajemství a nejspíš se jí dozvíme až během představení smartphonu. Nedávné zprávy však naznačují, že Honor V40 bude podporovat 66W rychlé nabíjení, které známe z nové série Mate 40. Jako perličku můžeme také očekávat, že smartphone bude podporovat 45W bezdrátové nabíjení o které je dnes mezi zákazníky velký zájem.

Je to jen pár dní, co společnost Honor potvrdila, že se bude konat každoroční setkání fanoušků a to 13. ledna. Na základě předchozích zkušeností už víme, že Honor V40 může být představen právě den před tímto setkáním, jako to už udělal několikrát. Honor však zatím oficiálně nepotvrdil datum představení V40.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.