Unikl nový Huawei MediaMad M7! Máme se na co těšit!

Huawei nasadil výrazné tempo při zavádění nových zařízení navzdory zákazu ze strany Spojených států ohledně využívaní služeb Googlu. Dříve jsme viděli chytrý telefon Huawei Nova 5z střední třídy a nyní se na internetu objevily výtvory nadcházejícího špičkového tabletu. Zařízení je údajně MediaPad M7, nástupce Huawei MediaPad M6, který byl představen na začátku tohoto roku.

Huawei MediaMad M7

Zde si nemohu odpustit jednu rýpavou poznámku, a to, že design Huawei MediaPad M7 vypadá silně inspirovaný Apple iPad Pro. Nadcházející tablet Huawei má na přední straně velký displej, který je obklopen tenkými rámy na všech čtyřech stranách. Zdá se, že jeho tělo / skořepina je vyrobena z hliníku, což zajistí silný pocit v ruce. V zadní části zařízení se nachází firemní značka a kamerový modul ve tvaru kapsle, který mírně vyčnívá z povrchu.Únik odhalil také dvě příslušenství pro tablet, která zahrnuje odnímatelnou fyzickou klávesnici a stylus, který spočívá na jeho vrcholu, když se nepoužívá, což se předpokládá, že se nabije vestavěná baterie. Stejně jako MediaPad M7 čerpá inspiraci z iPad Pro, i její příslušenství vypadá velmi připomínající příslušenství iPadu.

iPad Pro

Zatímco MediaPad M7 má duální reproduktory dole a USB C port, zdá se, že Huawei skončil s 3,5 mm konektorem pro sluchátka. Přestože zdroje neodhalil žádné specifikace nadcházejícího tabletu, předpokládá se, že dostane to nejlepší, co má Huawei momentálně v rukávu.

V souladu s tím lze MediaPad M7 vybavit HiSilicon Kirin 990 SoC a 8 GB RAM nebo vyšší. Celkově to vypadá jako významný vlajkový tablet, který spolu s Galaxy Tab S6 od společnosti Samsung může vést zajímavému souboji tabletů Android proti iPadům Apple, které mají významný podíl na trhu.

I když jeho datum uvedení na trh dosud nebylo oznámeno, mohl by být odhalen vedle Nova 5Z, který bude představen 21. října.

Autor: Lukáš

Zdroj:91Mobiles

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.