Uniklá pouzdra na Huawei Mate 30 a 30 Pro ukazují neobvyklé polohy kamer

Jak jistě víte, tak se očekává, že Huawei Mate 30 bude dodáván se dvěma hlavními kamerami 40MP a nynější únik vykreslení této vlajkové lodi naznačuje podivné rozmístění zadní kamery.

Mate 30 Pro
Mate 30

Tato vykreslení pocházejí z Slashleaks a tvrdí, že ukazují umístění kamery pro Huawei Mate 30 a 30 Pro se dvěma výkroji míst v různých pozicích a oba jsou pro kamery a LED.

Vizualizace také ukazuje kruhový výřez zadní kamery pro obě zařízení a zdá se, že další výřez kamery vlevo nahoře je pro objektiv ToF.

Také pouzdro pro Mate 30 Pro ukazuje další tlačítko pod kolébkou hlasitosti a tlačítko napájení, levá strana zůstává volná, horní obsahuje sekundární mikrofon a spodní strana obsahuje výkroj pro primární mikrofon a port USB typu C.

Pokud jde o Mate 30, pouzdro nemá žádné zvláštní tlačítko na pravé straně a spodní strana obsahuje  výkroj pro 3,5 mm jack sluchátek vedle mřížky reproduktorů a port USB Type-C.

Prozatím neexistuje žádná jistota ohledně tohoto vykreslení nebo jeho navrhovaných funkcí, protože v minulosti existovala stejná fáma o přizpůsobení nastavení kruhové kamery pro řadu Mate 30, ale nedávná ochranná známka pro „Matrix Camera“ a související únik říká, že zatím není ten správný čas, abychom dospěli k nějakému závěru, protože teď bude více úniků.

Podle předchozích informací se očekává, že nastavení fotoaparátu Huawei Mate 30 Pro bude dodáváno s duální 40MP kamerou včetně 1 / 1,7 palcového senzoru IMX600 a další je také objektivem IMX600 společně vyvinutým Huawei a Sony, protože jeho velikost očekává se, že bude kolem 1 / 1,5 palce.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.