Uniklý render Huawei MatePad Pro odhaluje barevné možnosti

Společnost Huawei se připravuje na uvedení Huawei MatePad Pro, prvního tabletu na světě, který bude vybaven displejem, který bude obsahovat průstřel s fotoaparátem. Nyní nová zpráva odhalila některé další informace týkající se tohoto připravovaného tabletu.

Uniklý render Huawei MatePad Pro odhaluje barevné možnostiPodle AndroidHeadlines se na novémtabletu Huawei MatePad Pro v současné době pracuje s kódovým označením „Marx“ a vykreslení (níže) ukazuje, že tablet bude k dispozici v barvách zelená, oranžová, bílá a černá.

Předchozí informace o MatePad Pro nám odhalili, že tento nový tablet bude mít velikost obrazovky 10,1 palce a bude představen s „normální“ verzí s nepatrně menším displejem.

MatePad ProRovněž by měl obsahovat snímač otisku prstu pod displejem, duální nastavení zadní kamery + LED blesk je samozřejmostí, poháněný bude nejspíše procesorem Kirin 990, 8 GB RAM( možná 12GB RAM) a 256 GB interního úložiště. Novinkou by také měla být podpora a nového stylusu M Pen a odnímatelné klávesnice.

Autor: Lukáš

Zdroj: AndroidHeadlines

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.