Už víme ceny Huawei Vision!

Během zahajovací akce Huawei Mate 30 Series představil čínský technický gigant svůj nejnovější produkt Smart Screen neboli Huawei Vision. Nyní nový únik týkající se této inteligentní televize ukázal některé informace o jejich cenové kategorii.Podle informací přicházejících z Weibo začne Huawei Vision 65 palců od 7999 juanů (1125$ – 27000 CZK) a prodej bude spuštěn 26. září v Číně vedle série Mate 30.

Huawei účtuje vyšší cenu za větší displej a další specifikace ve srovnání s 55palcovou verzí Honor Vision za cenu 4799 juanů (675 $ -16200 CZK) za verzi pro.

Huawei Vision 4K Quantum Dot Screen s vyšší barevnou škálou a obnovovací frekvencí až 120 Hz. Pokud jde o velikosti obrazovky, Huawei bude zpočátku nabízet 65 palců a 75 palců a plánovanou verzi 55 palců a 85 palců uvolní později.

Huawei Vision běží na HarmonyOS a pracuje jako řídicí centrum pro IoT a podporuje více než 50 milionů chytrých produktů HiLink.

Tato inteligentní televize také získala vyskakovací selfie fotoaparát s rozpoznáváním obličeje a rozpoznávání gest, AI fitness a AI Kids pitch and body rozpoznávání.

Zatím stále neni jisté, kdy se televize dostane na globální trh.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.