Už víme, kdy bude představen Huawei MatePad Pro

Zvěsti odhalily, že Huawei oznámí vlajkovou loď MatePad Pro do konce tohoto měsíce. A jak bývá zvykem pověsti se staly skutečností, protože Richard Yu, generální ředitel Consumer Business Group, potvrdil prostřednictvím Weibo, že se v Šanghaji 25. listopadu uskuteční zahajovací událost, která oznámí nový produkt MatePad.

Na obrázku sdíleném Yu je text snadno rozpoznatelný. Pečlivý pohled odhalí, že rozmazaný text „Pad“. Lze tedy odvodit, že Huawei oznámí nové zařízení MatePad 25. listopadu. Na základě informací, které se dosud objevily, bude nadcházející vlajková loď Huawei označována jako MatePad Pro.

Promo snímek

Specifikace a funkce Huawei MatePad Pro

Zatím je tablet zahalenou rouškou tajemství, ale šušká se, že rozlišení MatePad Pro bude 1440 x 2560 pixelů. Získá kameru umístěnou v průstřelu v displeji. S tenkými rámečky kolem displeje se očekává velmi vysoký poměr obrazovky k tělu.

Očekává se, že zařízení bude pohánět nová čipová sada Kirin 990. Může přijít ve verzi 8 až 12 GB RAM. Také je velmi pravděpodobné, že může mít vnitřní paměť 256 GB ale i 512 GB. U MatePad Pro se také očekává snímač otisků prstů na displeji. Zadní strana tabletu je vybavena duálním kamero. O konfiguraci duálních čoček však zatím nepadlo žádné slovo.

Render MatePad Pro ukázal, že bude možné připojit k tabletu klávesnici pomoci magnetických konektorů. Tablet chce také zavést podporu pro stylus M-Pen. Už není ani tajemství také to, že bude nabízen v několika barvách, jako je černá, bílá, oranžová a zelená.

Huawei MatePad Pro

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.