V aplikaci Vyhledávání Google byl hlášen rozsáhlý výpadek

Autor: Hebi B / Zdroj: Pixabay

Uživatelé Googlu z celého světa si od včerejšího dne stěžovali na selhání vyhledávače a dalších doplňků. Hlavní klíčové stížnosti se objevily na webu Downdetector, který sleduje problémy a poruchy nejpopulárnějších internetových služeb na světě.

První stížnosti na selhání Google se objevily včera ráno a nejaktivněji byly hlášeny selhání od uživatelů z USA, Itálie, Španělska, Německa, Ukrajiny, Ruska a Británie. Mezi hlavní stížnosti patří neschopnost plně využívat vyhledávání kvůli neustálému restartu prohlížeče a problémům s přihlášením k účtu. Zároveň naštěstí nebyly zaznamenány žádné stížnosti na práci Gmailu a hostování videa na YouTube. Neexistují také žádné pokročilé stížnosti na práci jiných produktů Google.

Společnost si je vědoma svých problémů a musí je v krátké době vyřešit. Mezitím nadšenci již našli způsob, jak tento problém vyřešit. Většina uživatelů, odebrala poslední dostupnou aktualizaci, a tím byl problém dočasně vyřešen.

Mezitím musíme počkat, až se Googlu podaří problém vyřešit. Sama společnost Google uvedla, že problém bude odstraněn během následujících 24 hodin. Údajně by nemělo jít o nic velké, pouze se má jednat o nekompatibilitu u aktualizačního balíčku a předchozí verze programu.

První stížnosti jsou hlášeny od 22.6 od brzkých ranních hodin, takže můžeme předpokládat. Že během čtení tohoto článku už je vše v naprostém pořádku, pokud ne, tak nám dejte vědět do komentářů.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.