Většina obchodních smluv společnosti Huawei ohledně 5G je z Evropy

Během summitu „5G is ON“ v Šanghaji. Huawei oznámil, že dosáhl 50 obchodních smluv na 5G po celém světě. Ovšem nedávno bylo zjištěno, že většina z nich je objednaná evropskými operátory.

Huawei 5G

Chen Lifang, ředitel a předseda oddělení pro veřejné záležitosti a komunikace, uvedl, že Huawei získal 50 svých 5G obchodních smluv na celém světě, z nichž 28 bylo podepsáno v Evropě.

Po americkém omezení obchodu na Huawei, americký prezident Donald Trump  stále přesvědčuje evropské spojence, aby odstranili Huawei z jejich 5G infrastruktury.

„Huawei úzce sleduje rámec 5G v EU a tento rámec plně podporuje,“ řekl Chen.

Podle nedávné zprávy Huawei úzce spolupracuje se všemi hlavními mobilními operátory ve Velké Británii, aby posunul a vylepšil síť 5G v zemi.

Dne 25. června 2019 oznámil Ryan Ding, výkonný ředitel představenstva a prezident dopravce BG společnosti Huawei, že společnost dosud získala 50 5G obchodních smluv a dodala více než 150 000 základnových stanic. Společnost také oznámila, že má v úmyslu do konce tohoto roku dodat 500 000 stanic na 5G.

V současné době je 5G instalováno do zemí včetně Jižní Koreje, Velké Británie, Švýcarska, Itálie a Kuvajtu komerčně uvedly na trh 5G sítě, ve kterých 2/3 postavil Huawei.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.