Vodafone povoluje EMUI 10 pro zařízení Huawei P30 a Mate 20

Chytré telefony Huawei P30 a Mate 20 dostávají upgrade na EMUI 10 na globálním trhu, ale stále zůstala některá území bez této hlavní aktualizace operačního systému a ve svých regionech se stále ještě rozšiřují.

Vodafone a Huawei

Již se to několikrát ve skupině řešilo, mnoho uživatelů stále hlásilo, že nemá aktualizaci na EMUI 10… Nyní jednoznačně víme, že operátoři si skutečně brzdí případnou aktualizaci. Aby měli jistotu, že nedojde k přerušení jejich služeb v zařízení.

Podle informací společnost Vodafone uvádí na trh aktualizace EMUI 10 pro zařízení Huawei P30 a Mate 20 v několika zemích, včetně Velké Británie, Irska, Německa, Nizozemska a dalších.

Uživatelé na operátorech jako O2 a další však stále čekají na tuto aktualizaci do svých chytrých telefonů P30 a Mate 20. Někteří uživatelé jí dostali, ale drtivá většina stále čeká.

Huawei P30 Pro


Verze:

Huawei P30 a P30 Pro na Vodafone přijímající tuto aktualizaci s EMUI verze 10.0.0.173 (.168 v mezinárodních verzích). Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro přijímající EMUI verze 10.0.0.154. Obě tyto aktualizace mají více než 4 GB.

Jak aktualizovat:

Přes HiCare: (nejlepší způsob)

    Otevřete aplikaci HiCare
    Klikněte na „Aktualizovat“
    Klikněte na „KONTROLA AKTUALIZACÍ“
    Klikněte na „Stáhnout a nainstalovat“

Přes Nastavení

    Otevřete Nastavení
    Klikněte na „Systém“
    Klikněte na „Aktualizace softwaru“
    Klikněte na „KONTROLA AKTUALIZACÍ“
    Klikněte na „Stáhnout a nainstalovat“

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.