Vylepšený Huawei Mate X se ukáže na MWC 2020

Společnost Huawei znovu naznačila, že příští rok vydá vylepšenou verzi svého skládacího smartphonu Mate X. Skládací zařízení bude mít lepší pant, tvrdší obrazovku a rychlejší procesor. Toto odhalil Richard Yu, vedoucí spotřebitelského obchodu Huawei, který hovořil s Frandroidem během cesty do centrály Huawei. Generální ředitel také zveřejnil, že Huawei má v úmyslu přivést do Evropy současný Mate X, pravděpodobně v prvním čtvrtletí roku 2020.

Mate X byl uvolněn minulý měsíc po dlouhém čekání a zařízení bylo uvedeno do prodeje v Číně za 2 400 $. Skládací telefon je dodáván s výklopným designem, kde se polovina skládací obrazovky může sklopit dozadu, takže po zavřeném telefonu máte na obou stranách obrazovku. Tento design z něj učinil jednu z lepších možností během debutového roku skládacích telefonů, protože ostatní, jako je Samsung Galaxy Fold, měli mnohem výraznější panty, které v designu vytvářejí mezery nebo záhyby.

Očekává se, že trend skládacího telefonu, se příští rok rozšíří, zejména s příchodem nového Razru od společnosti Motorola. Jiné společnosti, jako je Samsung, pravděpodobně vydají upgradované verze svých stávajících telefonů. Očekáváme také, že společnost Samsung přijde s něčím odolnějším než křehké drahé jednotky, které jsme letos viděli.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.