Xiaomi uvedlo na globální trh nový chytrý náramek

Xiaomi
Zdroj: Xiaomi

Společnost Xiaomi uvedla na trh Xiaomi Smart Band 8 Pro globálně během slavnostního představení na MWC 2024 v Barceloně. Zařízení je již dostupné na čínském trhu, jelikož tam bylo uvedeno už v srpnu. Do Evropy se dostává nyní s tím, že nabízí zajímavé specifikace za příjemnou cenu.

Xiaomi Smart Band 8 Pro je vybaven 1,74palcovým AMOLED displejem, který se může pochlubit rozlišením 336 x 480, 16,7 miliony barev a vysokou ostrostí 336 ppi, a to vše při běžné obnovovací frekvenci 60 Hz, která u dražších telefonů už skoro vymizela, protože uživatelé preferují 120Hz frekvenci. Displej dosahuje maximální úrovně jasu 600 nitů, což zajišťuje jasnou viditelnost i na přímém slunečním světle s tím, že je chráněn sklem Corning Gorilla Glass 3. Samotný náramek je lehký s váhou pouhých 22,5 gramů. Pedanty na čistotu zase potěší pásek s antibakteriálními vlastnostmi.Xiaomi Smart Band 8 Pro je náramek sledující zdraví a fitness aktivity. V rámci hardwaru umí měřit hladinu kyslíku v krvi, nepřetržitě sledovat srdeční frekvenci, míru stresu a kvalitu spánku. V rámci voděodolnosti je odolný až do 5 ATM. Smart band 8 Pro přichází s funkcemi, jako je dechový trénink, více než 150 sportovních režimů přizpůsobených preferencím uživatele a profesionální cvičební algoritmy, které zahrnují VO₂ max, tréninkovou zátěž, dobu regenerace a aerobní/anaerobní tréninkové efekty. Kromě toho zobrazuje spálené kalorie, ušlé kroky, dobu stání a dobu střední až vysoké intenzity aktivity.

Xiaomi
Zdroj: Xiaomi

Nové zařízení se může pochlubit 289mAh baterií, která poskytuje až 14denní výdrž baterie a lze ji prodloužit až na 6 dní v režimu AOD s možností rychlého nabíjení. Obsahuje chytré funkce, jako jsou připomínky, počasí, plány, kalendáře, upozornění, upozornění na hovory a hlasový asistent Xiaomi.

Cena nového náramku je 1699 Kč s tím, že je dostupný v různých barevných variacích – žluté, modré, oranžové, bílé, zelené či fialové. Není jisté, že v Česku budou dostupné všechny barvy.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, notebookcheck.net

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *