Začátek prodeje Huawei Mate 30 v Evropě se už chystá! Podívejte se kdy!

Ještě předtím, než byla v Číně představena řada vlajkových lodí Mate 30, Huawei poprvé odstartovalo představení modelů při komplikované události, která se konala v září v německém Mnichově. Ceny modelů byly dokonce představeny v eurech. Když však Google oficiálně oznámil, že novější modely Huawei již nemohou být předinstalovány se službami Google, naděje na uvolnění modelů v Evropě byla přerušena. Ve spojení se skutečností, že Huawei neohlásil itinerář vydání pro modely, existovaly spekulace, že by technický gigant mohl evropské vydání odložit.

Mate 30

V novém zvratu zveřejněném společností Tech Garage citují zdroje blogů se sídlem v Číně a obeznámené s běžícími událostmi ve společnosti, které naznačují, že, pravděpodobně 15. listopadu, budou v Evropě spuštěny Mate 30 a Mate 30 Pro. Zdroje nezveřejnily přesné země, kde bude model poprvé uveden na trh, ale naznačily, že se plán bude řídit vzorem, který Huawei vždy používal v minulosti, tj. Země jako Německo, Francie, Španělsko, Itálie, Velká Británie a Švýcarsko by měly být mezi prvními, kdo zařízení uvidí na pultech obchodů.

Mate 30 Pro

Od představení série Mate 30 v Evropě v září společnost Huawei nejen uvedla modely v Číně, ale také představila tolik očekávaný skládací telefon Mate X 5G. Nevíme, zda bude Mate X stejně oznámen během spekulativní listopadové akce. Vzhledem k absenci služeb Google si nejsme příliš jisti, jak bude série Mate 30 na evropském trhu fungovat. To, co zařízení v oficiálních službách Google postrádá, nahrazuje svým, výkonným hardwarem a elegantní designem.

Autor: Lukáš

Zdroj:Tech Garage

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.