Zahájení série Huawei Mate 30 oficiálně potvrzeno 19. září v Mnichově

Včera 31. srpna Huawei oficiálně učinil prohlášení o velkém oznámení naplánovaném na 1. září a společnost konečně odhalila své překvapení.

Společnost Huawei nyní oficiálně oznámila, že série Huawei Mate 30 bude představena 19. září v německém Mnichově.

Mate 30 Pro

Takže případné odložení kvůli problémům s Googlem se nekoná. Byla tady totiž velká šance, že se představení nakonec nebude konat na IFA 2019. Stále ale nevíme nic o případném systému, ale vypadá to, že tedy Huawei využije zatím Android bez oficiální licence od Googlu.

Čínský technický gigant dal slogan na svém novém hlavolamu této řady smartphonů jako „Rethink Option“, což se zdá být nová sada technologií a hlavně nové nastavení fotoaparátu ve stylu Oreo.

Podle předchozích informací bude řada Huawei Mate 30 napájena procesorem Kirin 990, Mate 30 a Mate 30 Pro budou vybaveny trojnásobnou a čtyřmístnou kamerou.

Oba telefony budou mít větší velikost displeje s lepší kvalitou a novým designem smartphonu. Výdrž baterií se také zlepšuje, pokud jde o kapacitu a možnosti nabíjení, jako je přidání podpory pro 55W kabelové Huawei SuperCharge a bezdrátové rychlé nabíjení 27 W.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiOfficial

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.