Zařízení Huawei P30 bude brzy k dispozici v nových barvách

Nový patent ukazuje špičkový smartphone Huawei P30 v aktualizovaných barevných variantách. Nové modely budou představeny na IFA 2019.

Na začátku tohoto roku společnost Huawei oznámila svou špičkovou řadu P30, která se skládá ze tří modelů. Huawei P30 se řadí mezi ještě pokročilejší P30 Pro a levnější variantu P30 Lite. Smartphone má malý zářez s 32 megapixelovým fotoaparátem. V zadní části je také integrována trojitá kamera Leica. Zařízení je vybaveno 6,1palcovým OLED displejem a 3.650 mAh baterií, která podporuje rychlé nabíjení.

Nové barvy pro chytrý telefon Huawei P30

Dva nové patenty na design ukazují, že čínský výrobce uvažuje o oznámení dalších barev pro svůj chytrý telefon P30. Oba patenty byly podány u EUIPO (Úřad pro duševní vlastnictví Evropské unie) dne 28. května 2019, poté byly patenty na vzory zveřejněny dne 23. srpna 2019.

První model ukazuje variantu barevného schématu Breathing Crystal. Spodní část smartphonu je ve skutečnosti stejná jako model Breathing Crystal, ale horní část má poněkud odlišné barevné schéma, světle modrá. Oddělení mezi oběma barvami bude znát přímo pod kamerovým systémem.

Druhý konstrukční patent také ukazuje Huawei P30 se dvěma barvami. Tentokrát je horní strana černá a spodní strana šedá. Tento patent byl podán současně s druhým patentem. Existuje velká šance, že čínský výrobce hodlá oznámit nové barvy na veletrhu IFA 2019. A konečně, o měsíc později, se také očekávají Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro, což jsou také chytré telefony vyšší třídy.Huawei tuto strategii používá častěji. Například řada P20 byla vyhlášena začátkem minulého roku, poté společnost v srpnu vydala čtyři nové barevné varianty, které byly připraveny na IFA 2018. Dva z nich měli koženou texturu. IFA 2019 začne 6. září 2019 v Berlíně v Německu. Veletrh spotřební elektroniky trvá do 11. září 2019.

Autor: Lukáš

Zdroj: WinFuture

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.