Zde je první pohled na Huawei Mate 30 Pro: Kruhová Quad kamera, nekonečný displej a prémiový vzhled

Série Huawei Mate 30 bude představena 19. září v německém Mnichově, ale před jejím vydáním máme možnost vidět, jak bude Mate 30 Pro vypadat. Podle posledních úniků, které se dostali na internet skupina Pricebaba vytvořila reálný výkres telefonu!

Jak jsem již uvedl výše vykreslení přicházejí od společnosti Pricebaba a ukazují Huawei Mate 30 Pro s vykrojeným displejem pro umístění tří objektivů a dalších senzorů pro rozpoznávání obličeje. Displej má snížené rámy nahoře a dole a velké křivky vlevo a vpravo. Velikost displeje by se měla pohybovat kolem 6,6 palce, ale nebyla zatím oficiálně potvrzena.

Na zadní straně má telefon nové nastavení kruhové kamery včetně 4 kamer a vlevo nahoře je vidět pár LED blesků a ToF senzor pod značkou Leica. Pokud jde o rozměry telefonu, měří zhruba 158,1 x 73,6 x 8,7 mm, s tloušťkou až 9,7 mm kolem nárazy kamery.

Na pravé straně je pouze fyzické tlačítko napájení (o kterém se diskutovali již dříve), a žádné fyzické tlačítko pro nastavení hlasitosti. Místo toho bude mít dotykovou oblast nad tlačítkem pro zapnutí funkce.Spodní strana má šuplík na SIM karty, USB Type-C port, primární mikrofon, reproduktorové mřížky, na horní straně IR a druhou mikrofon s potlačením šumu. Zatímco levá strana rámu zůstává čistá a rovná.

Zajímavosti:

Jak vidíte, křivky displeje telefonu se shodují s křivkami zadního skla, které vypadají jako design Unibody. Také to není potvrzeno, ale rámeček ve vykreslení má mírné křivky na vrchu a na spodní straně, aby daly telefonu více zaoblený tvar.Líbí se Vám tento vzhled telefonu?

Autor: Lukáš

Zdroj: Pricebaba

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.