Zhao Ming: Zařízení Honor Vera se již nemusí podílet na bodování DxOMARK

Po včerejším představení série Honor V30 hovořil prezident Zhao Ming o hodnocení kamer DxOMARK v rozhovoru s médii. Podle Zhao se zařízení řady Honor V již nemusí podílet na bodování DxOMARK kvůli standardům stanoveným webovým serverem pro zařízení.

Zhao dále uvádí, že mnoho z metrik, které DxOMARK používá pro bodování, je čistě hardwarových, a jak se hardwarové specifikace zvyšují, bude růst i skóre. Z tohoto důvodu kamery jako Honor V30, které netlačí hranice z hlediska čistého hardwaru, nesedí dobře se systémem bodování DxOMARK.

Honor V30 a V30 Pro 5G jsou konečně venku!I když se to zdá trochu odporné a člověk by mohl vrhnout mnoho námitek do argumentů, dává to nějaký smysl. Fotoaparáty Honor V30 a V30 Pro se opravdu ničím netají, pokud jde o čisté specifikace, ale spíše se všemi optimalizacemi a funkcemi, které byly přidány. To, zda kamery vyhovují skutečným standardům, je třeba reálně vidět.

Honor V30 a V30 Pro jsou vybaveny technologií Matrix Camera pro systémovou technologii zobrazovacích technologií prostřednictvím spolupráce softwaru a hardwaru. Honor V30 Pro je vybaven laserovým autofokusem a trojitým kamerovým systémem s LED bleskem.

Trojnásobné nastavení fotoaparátu Honor V30 obsahuje přizpůsobený primární objektiv Sony IMX600 RYYB 40 megapixelů, teleobjektiv s 8 megapixely a superobjektiv s 8 megapixely. Je dodáván s podporou pro laserové automatické ostření, LED blesk, 4-osý OIS, EIS 3x optický zoom, 5x hybridní zoom, 30x digitální zoom, 4K natáčení videa při 30 fps a 720p natáčení videa při 960 fps.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.