Známe datum představení Honoru V30!

Na živé show, která slavnostně zahájila nákupní festival Single’s Day (11-11), odhalil generální ředitel Honoru George Zhao, že jeho nadcházející vlajkové lodi, série Honor V30, budou představeny 26. listopadu.

Pan Zhao také potvrdil, že celá řada bude mít podporu pro 5G, která naznačuje vyšší počáteční cenu než její předchůdce, Honor V20.

George Zhao

Zatímco podpora 5G se promítne do zvýšení ceny, očekává se, že řada Honor V30 přijde s působivými fotoaparáty. Ředitel Honoru také oznámil, že série V30 bude první, která obdrží technologii, která se jmenuje “Camera Matrix ”, která je navíc vylepšena o nový algoritmus.

Ve skutečnosti to není poprvé, co slyšíme toto jméno, ​​protože Huawei podalo v červenci přihlášku ochranné známky pro Camera Matrix a Cine Lens. Objektiv Cine Lens nebo spíše, 40MP ultrawide Cine Camera se objevil na Huawei Mate 30 Pro pár měsíců po podání přihlášky. Tento fotoaparát je zodpovědný za schopnost Mate 30 Pro natáčet ultraširoká videa 4K rychlostí 60 snímků za sekundu a je také zodpovědný za zpomalené nahrávání 7680 snímků za sekundu.

Možná podoba Honoru V30Mate 30 Pro je v současné době na vrcholu seznamu telefonů DxOMark s nejlepším výkonem fotoaparátu. Pokud je Camera Matrix tak dobrý, jak hlásí, můžeme vidět bitvu mezi Honorem V30 a Honorem V30 Pro.

Bylo hlášeno, že Honor V30 bude mít děrovanýLCD displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. Očekává se, že bude mít 4000mAh baterii s podporou rychlého nabíjení 22,5 W, zatímco Honor V30 Pro bude mít podporu pro 40 W kabelové rychlé nabíjení a 15 W bezdrátové rychlé nabíjení. Primární kamera na obou telefonech byla označena jako 60MP senzor.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.