Češi mají velké štěstí. Xiaomi u nás vydalo aktualizaci MIUI založenou na nejnovějším Androidu 14

MIUI
Autor: Lisa Fotios / Zdroj: Pexels

Nejnovější operační systém Android 14 dokončil fázi preview a nyní se zavádí do zařízení Pixel. Společnost Xiaomi, která nechce zůstat pozadu, rovněž vydala novou verzi svého MIUI založenou na Androidu 14. Tato aktualizace je k dispozici pro několik modelů Xiaomi prostřednictvím aktualizace OTA (Over-The-Air).

Objevte nejnovější aktualizaci MIUI založenou na Androidu 14 pro Xiaomi 13, 13 Pro a 12T

Konkrétní modely Xiaomi, které obdrží aktualizaci, jsou Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro a Xiaomi 12T. Původně byla nová verze přístupná pouze beta testerům, ale nyní se stává dostupnou pro uživatele v globální a EEA větvi.

Pokud vlastníte některý z těchto modelů Xiaomi, můžete očekávat, že brzy obdržíte OTA aktualizaci s následujícími verzemi firmwaru:

Xiaomi 13:

  • MIUI-V14.0.5.0.UMCMIXM
  • MIUI-V14.0.5.0.UMCEUXM

Xiaomi-13 Pro:

  • MIUI-V14.0.5.0.UMBMIXM
  • MIUI-V14.0.5.0.UMBEUXM

Xiaomi 12T:

  • MIUI-V14.0.6.0.ULQMIXM
  • MIUI-V14.0.5.0.ULQEUXM
Zdroj: Xiaomi

Tyto aktualizace přinášejí uživatelům Xiaomi nejnovější funkce a vylepšení systému Android 14. Pro majitele zařízení Xiaomi, kteří na novou verzi operačního systému netrpělivě čekali, je to vzrušující zpráva.

Android 14 přináší řadu vylepšení, včetně vylepšeného nastavení ochrany osobních údajů, rozšířených oprávnění aplikací a intuitivnějšího uživatelského rozhraní. Přizpůsobené rozhraní MIUI společnosti Xiaomi založené na systému Android 14 dále zlepší uživatelský zážitek přidáním jedinečných funkcí a optimalizací společnosti Xiaomi.

Pro zajištění hladkého průběhu aktualizace doporučujeme před zahájením aktualizace OTA připojit se ke stabilní síti Wi-Fi a zajistit, aby zařízení mělo dostatečně nabitou baterii. Vyhlížejte oznámení informující o dostupnosti aktualizace ve vašem zařízení Xiaomi a užívejte si nové funkce a vylepšení, které přináší Android 14 a MIUI.

Technologie se neustále vyvíjejí, a proto udržujte krok s nejnovějšími verzemi softwaru, abyste zajistili plynulejší a efektivnější uživatelské prostředí. Sledujte tedy svá oznámení, protože aktualizace MIUI založená na systému Android 14 se brzy dostane do vašeho smartphonu Xiaomi a slibuje svět nových funkcí a vylepšení, které můžete prozkoumat.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gsmarena.com, androidauthority.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *