Chystaná vlajková loď Xiaomi 12 Ultra se objevila na nové fotografii. Konečně známe její podobu

Xiaomi 12 Ultra
Zdroj fotografie: Xiaomi

Je to pouze pár hodin, co twitterový účet Shadow_Leak sdílel reálnou fotografii připravované vlajkové lodi Xiaomi 12 Ultra. Už od prvního pohledu je zřejmé, že se bude jednat velmi zajímavý model.

Fotografie ukazuje, že důraz je kladen převážně na fotoaparát smartphonu. A to je v souladu s prvními informacemi o modelu, kdy společnost slíbila vydat první smartphone ve spolupráci s Leica v červenci tohoto roku. Vedle kamerové jednotky vidíme logo německého výrobce fotoaparátu.Podle dřívějších pověstí bude mít model 12 Ultra 50MP modul hlavního fotoaparátu s optickou stabilizací obrazu, dále 48MP teleobjektiv a 48MP ultra širokoúhlý senzor. Očekáváme také, že smartphone dostane v současnosti nejvýkonnější platformu Snapdragon 8 Plus Gen 1, který bude teprve představen. Dále můžeme očekávat 6,73palcový displej a 5000mAh baterii se 120W rychlým nabíjením.

Xiaomi 12 Ultra přichází s velkým zadním fotoaparátem

Zajímavá data přitom zveřejnil známý leaker, který vystupuje pod přezdívkou Digital Chat Station. Smartphony Xiaomi s kódovým označením L1, L2S a L3S podle něj dostanou ve vrcholné verzi 12 GB RAM a 512 GB flash paměti. Tyto kódy patří modelu 12 Ultra, 12s a 12s Pro. Proto se předpokládalo, že všechny tři smartphony budou debutovat současně v červenci, ačkoli model 12 Ultra byl dříve v plánu na červenec, a premiéra Xiaomi 12s a Xiaomi 12s Pro proběhne údajně později – v srpnu nebo září.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *