Dočkali jsme se nového tabletu od společnosti Huawei

Huawei
Zdroj fotografie: Huawei

Včera jsme se nedočkali pouze nové řady smartphonů v podobě Huawei Mate 50, ale i nové verze operačního systému HarmonyOS 3.0 a tabletu Huawei MatePad Pro 12,6.

Navenek Huawei MatePad Pro 12,6 pokračuje v jednoduchém a příjemném designu, ve kterém se nesly i předchozí modely. Nejnovější tablet má zúžený rám displeje, kterého si člověk jen tak nevšimne. Měří pouhých 5,6 mm, díky čemuž dosahuje skvělého výsledku v poměru obrazovky k tělu. Ten činí krásných 90 %. Tablet váží skromných 609 g a je tenký 6,5 mm.

Jednou z největších předností je obrazovka, která by mohla být opravdu hit. Konkrétně jsme se u nového MatePadu dočkali displeje o velikosti 12,6 palců s obnovovací frekvencí 120 Hz. Jeho rozlišení činí 2560 x 1600 pixelů, kontrast zase 1000000:1 a obsahuje 1,07 miliardy barev. Dočkali jsme se zde i širokého barevného gamutu P3 a barev Delta E<1, což znamená, že má nejvyšší úroveň displeje v tomto ohledu v oboru.

Huawei
Nejnovější tablet společnosti Huawei / Zdroj fotografie: Huawei

Skvělý zvuk nám má zajistit HUAWEI SOUND, které dokáže zajistit hlasitost až 79 dB a zároveň umí pohlcující zvukové efekty. V kombinaci s úžasnou OLED obrazovkou z toho může být skutečně pohlcující přenosné kino. Je samozřejmostí, že displej má certifikaci TUV Rheinland, takže máme jistotu toho, že ke svému fungování využívá málo modrého světla.


Bude Vás také zjímat:


Procesor Kirin 9000E, který v tomto tabletu najdete spolupracuje společně s obří 10 050mAh baterií, která je schopná poskytnout až 9 hodin plného provozu. Nabijete ji relativně rychle pomocí 40W nabíjení. Plného nabití baterie se dočkáte za přibližně 2 hodiny, což je opravdu krásný čas.

Software v něm nalezneme samozřejmě nejnovější HarmonyOS 3.0. Za zmínku určitě stojí Huawei M-Pencil s novou barvou Snow White. Zpoždění stylusu je pouhé 2 ms. To je srovnatelné s fyzickým perem, když píšete na papír.

Pro pohodlné videokonference má zařízení i redukci šumu AI. Tablet podporuje hovory ve vysoké kvalitě 48K a dokáže zachytit frekvenci 24 kHZ. V oblasti fotoaparátů nalezneme 8MPx selfie kameru a trojitý zadní modul s 13MPx hlavním snímačem a 8MPx širokoúhlým snímačem. Trojici nám uzavírá zbytečný senzor pro rozmazání pozadí.

Tablet je k dispozici ve verzi 8/128 GB, 8/256 GB a 8/512 GB. Nejlevnější verze stojí 679 USD. Ta střední zase 747 USD a ta nejdražší 1 077 USD. Do prodeje se dostane 21. září.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *