Drsné podmínky si vyloženě užívají. Odolné smartphony Doogee přinášejí obří výdrž i kvalitní fotografie

Doogee
Doogee V20 Pro / Zdroj: Doogee

Špička v odolnosti. To je značka mobilních telefonů Doogee, která uvádí na český trh dva nové smartphony a jeden tablet. Zároveň posiluje svůj tým o nového regionálního manažera pro Česko, Slovensko a Maďarsko Martina Dlouhého. Ten má více než dvacetileté zkušenosti v prodeji a výbornou znalost českého podnikatelského prostředí v oblasti spotřebního elektronického obchodu.

Výrobce se chystá uvést na trh tři produkty současně, a to telefony V20 Pro, S100 Pro a tablet T30 Pro. Dva nové mobily S100 Pro a V20 Pro jsou klasické Doogee smartphony, jaké již znáte. Jejich vlastnosti se dají shrnout do tří slov: odolnost, výbava a výdrž. Přesto model V20 Pro posouvá hranice. Kombinuje dvě unikátní funkce, konkrétně displej AMOLED a pokročilý systém termovizního zobrazování. V20 Pro do svého těla integroval nejvýkonnější termovizní snímač InfiRay s rozlišením 1440 x 1080, což je 30krát více než u předchozí verze. Jeho měřicí dosah je až 1 km, takže má obrovský náskok oproti ostatním smartphonům. Telefon využijí hlavně zkušení milovníci přírody či outdooru, na své si přijdou zejména myslivci či ornitologové.

Doogee
Doogee S100 Pro / Zdroj: Doogee

“Unikátní vlastnosti těchto odhalených smartphonů tuhle značku odlišují od všech ostatních na trhu. Každý, kdo se někdy ocitl v kritické situaci ví, že je potřeba jednat okamžitě a využít to, co má člověk po ruce. Telefon sebou nosí každý. Ale ne každý telefon vydrží nabitý několik dní, když potřebujete třeba zavolat pomoc,” říká Martin Dlouhý, ředitel Doogee pro region Střední Evropy.

Doogee
Doogee S100 Pro / Zdroj: Doogee

Telefon S100 Pro je synonymem odolnosti a výdrže. I když několik dní neuvidíte civilizaci, 10 800 mAh baterie vás ve štychu nenechá. Navíc můžete zapomenout i na nošení velkého foťáku, protože kvalitní 108Mp hlavní fotoaparát zachytí ostré a jasné snímky těch nejkrásnějších scenérií. Úsporný procesor Helio G99 vyrobený 6nm procesem s až 20GB RAM paměti pak zvládne obsloužit všechny aplikace, které potřebujete. Úplně každý pak ocení campingové 130 lumenové LED světlo.

Dvojici smartphonů doplňuje výkonný tablet T30 Pro, jenž je důkazem technologické síly této společnosti. Aktuálně ve třech barvách má nejlepší tablet ve své cenové kategorii. Zahrnuje velký 11palcový 2,5K displej, čtyři stereo reproduktory vyladěné pomocí Hi-Res, výkonný čipset Helio G99, až 20 GB RAM a základní úložiště 256 GB. Sledování filmů či grafické práce na něm budou vyloženě radostí.

Doogee
Doogee T30 Pro / Zdroj: Doogee

“Jsem rád, že na náš trh uvádíme unikátní produkty, které jsou schopné obstát v konkurenci. Chci, aby Doogee bylo synonymem pro vysoce odolný telefon a stal se společníkem pro milovníky outdooru a přírody, kde naplno vyniknou jeho speciální vlastnosti.” shrnuje Dlouhý.


Firma vyrábí své ověřené a kvalitní telefony od roku 2013 a je součástí KVD International Group, která je jedním z předních výrobců mobilních telefonů. Nyní Doogee rozšiřuje svůj tým v České republice v čele s Martinem Dlouhým. Všechny výrobky společnosti musejí projít procesem testování vysokých standardů a špičkovou kontrolou kvality.

Přesvědčením společnosti je vytvořit mobilní telefon, který bude navždy vodotěsný a nikdy se nepoškodí. Současné nově odhalené odolné telefony mají certifikaci vodotěsnosti IP68, IP69K a MIL-STD-810G, která odolá jakýmkoli povětrnostním podmínkám, nárazům, dešti, prachu, písku. Problémem není ani eroze látek, jako je olej a voda. Společnost Doogee jednoduše jde přímou cestou k odolným telefonům s nejvyššími požadavky.

Mají na našem trhu vůbec konkurenci?

Na našem trhu příliš velkou konkurenci nenajdeme. Za zmínku jistě stojí společnost CAT, která je tímto stylem odolných telefonů už velmi dobře známa. Hlavním konkurentem tedy proti nově odhaleným modelům značky Doogee bude například model CAT S75. Ten nabízí podobnou výbavu, ale na Doogee ztrácí menší baterií a výrazně horším fotoaparátem.

Jako druhý hlavní konkurent se dále nabízí UleFone Armor 11T 5G Thermal Camera. Ten patří k významným hráčům v tomto odvětví, ale oproti nově představeným modelům od Doogee nabízí horší specifikace. Doogee nabídne větší baterii, lepší fotoaparát a silnější procesor.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei, gizchina.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 3

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *