Držte si klobouky! Na veřejnost prosákla informace o chystaném Xiaomi Mix Flip

Xiaomi
Ilustrační snímek: Samsung Galaxy ZFlip / Zdroj: Samsung

Společnost Xiaomi pracuje na novém skládacím zařízení Mix Flip. Zprávy se objevují již od začátku letošního roku, nicméně zatím není nic oficiálního. Až dosud byly specifikace telefonu záhadou. Nyní díky spolehlivému tipaři máme představu o tom, co od zařízení můžeme očekávat. Tipér odhalil nejen možný procesor, ale dokonce i detaily o designu. Pojďme si tento zajímavý únik informací prozkoumat níže.

Co očekávat od Xiaomi Mix Flip?

Únik pochází od spolehlivého tipaře Digital Chat Station. Ten uvedl, že Xiaomi Mix Flip bude mít procesor Snapdragon 8 Gen 3. To znamená, že bude vyroben pro trh prémiových vlajkových lodí. Hlavní displej flipového telefonu bude mít navíc velmi úzké rámečky a bude také vybaven jedním děrovaným výřezem, v němž se bude nacházet selfie kamera. Na zadní straně bude vnější displej, který tipér označuje jako „Full size“.  V podstatě to znamená, že krycí displej může pokrývat téměř celou zadní stranu. Na zadní straně může zařízení dostat navíc duální sestavu fotoaparátů.

Autor tohoto úniku dále uvedl, že bude k dispozici baterie o kapacitě 4 800 mAh/4 900 mAh. Design Xiaomi Mix Flip však bude i s velkou baterií stále zachován zcela elegantní a nečekaně tenký. Každopádně smartphony ve stylu flip by měly vždy vypadat elegantně a krásně, ale ne objemně. Procesorem, o kterém se spekuluje, je Snapdragon 8 Gen3, což znamená prémiovou cenovku. Proto bude bojovat proti špičkovým flipovým telefonům, jako je Galaxy Z Flip5.

Jak již bylo řečeno, oficiální oznámení Xiaomi Mix Flip zatím chybí. Díky novým únikům se však zdá, že nám Xiaomi brzy poskytne nějaké novinky. Doufám, že Xiaomi se svými smartphony ve stylu flipu prozkoumá nejen vlajkové lodě, ale i vyšší high-end segment.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *