Honor 90 Lite lze již zakoupit na několika evropských trzích

Honor
Zdroj fotografie: Honor

Honor se v roce 2020 oddělil od Huawei a tím zároveň i na nějakou dobu v Evropě utichnul. Zatímco se v Číně děly velké věci, tak my skoro nic nevěděli. Nevěděli jsme, jak to bude s aktualizacemi nebo novými modely. Na to nám naštěstí odpověděl čas, a tak nyní můžeme sledovat, jak čínská společnost představuje nové telefony.

Těmi nejnovějšími jsou nyní zařízení patřící do řady Honor 90. Ta v Česku ještě není, ale její uvedení můžeme očekávat i u nás. Během čekání na novou řadu přišel Honor 90 Lite, který sám o sobě do nadcházející řady nepatří, ale je to její odlehčený model. Honor 90 bude uveden celosvětově 6. července.

Honor 90 Lite má relativně větší bradu ale zase hezký design společně s modulem fotoaparátu. Ten je už na dnešní dobu takový obyčejný, který neurazí, ale ani nenadchne. Kousek pod ním se nachází nápis Honor a to je pro zadní stranu asi tak vše. Na pravém boku pak můžeme vidět kolébku hlasitosti a tlačítko napájení se zabudovaným snímačem otisků prstů. Samotný displej má velikost 6,7 palců s tím, že se uprostřed nahoře nachází výstřel pro 16MPx selfie kamerku. Jeho rozlišení je FHD+ s 90Hz obnovovací frekvencí. Modul fotoaparátu obsahuje 100MPx hlavní snímač s clonou f/1,9, 2MPx makro objektiv a 5MPx ultraširokoúhlý snímač.

Honor
Zdroj fotografie: Honor

Uvnitř zařízení nalezneme procesor MediaTek Dimensity 6020 ve spolupráci s 8GB RAM a 5GB rozšířenou RAM virtuálně. Interní úložiště má velikost 256 GB, takže je v tomto směru nový Honor takový průměr. Dlouhou výdrž baterie zařizuje 4500mAh baterie s podporou 35W rychlého nabíjení. Samotný software je tvořen MagicOS 7.1 od Honoru a Androidem 13.

Nový telefon je možné zakoupit v několika různých zemích, jako jsou Francie, Velká Británie nebo Německo s cenou okolo 300 euro. Zařízení je dostupné ve třech barevných variacích – Cyan Lake, Titanium Silver a Midnight Black.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *