Honor do Evropy přinese speciální variantu svého skládacího telefonu. Porsche mu pomohlo s jeho výrobou

Honor
Zdroj fotografie: HONOR

Honor už několik let vyrábí své telefony zcela sám. Už nepotřebuje pomoc své dřívější mateřské společnosti. Jeho spolupráce se společností Huawei skončila před několika lety. Díky tomu jsou modely tohoto čínského výrobce na našem trhu mnohem více dostupnější.

Před pár dny byl v Evropě uveden skládací telefon Honor Magic V2, který už byl v Číně představen dávno v minulém roce. Nicméně, nyní ještě očekáváme, že čínská společnost přinese model se speciálním označení RSR Porsche Design do Evropy. A jak správně tušíte, tak bude vsázet na design.

Skládací telefon je uveden na certifikačním webu IMDA pod modelovým číslem VER-N49DP, což naznačuje jeho vydání i mimo pevninskou Čínu. Společnost se nechala slyšet už během představení Magicu V2, že sem přinese i speciální model. Debut v Číně nám odhalil, co vlastně můžeme od nové skládačky čekat.

OLED displej smartphonu má velikost 7,92 palců a 120Hz obnovovací frekvenci. Vnější OLED displej pak disponuje velikostí pouze 6,43 palců. Zařízení běží díky Snapdragonu 8 Gen 2 Leading Edition, což je vlajkový čipset vyrobený na míru právě Honoru. Snapdragon je spárován s 16GB RAM a 1TB vnitřním úložištěm. Na zadní straně se ční rovnou hned tři fotoaparáty – 50MP hlavní, 20MP teleobjektiv a 13MP ultraširokoúhlý snímač. O velkou výdrž telefonu se postará 5000mAh baterie podporující 66W rychlé nabíjení.

Zdroj: HONOR

Honor nasadil šílenou cenu

Potencionálního zájemce o tento telefon by mohla vyděsit cena, která se vyšplhala astronomicky opravdu vysoko. V Číně je tento kousek dostupný v přepočtu za 51 000 Kč. A jak je zvykem, tak v Evropě to bude ještě vyšší částka. Ta bohužel není pro nás známá, nicméně se obávám, že by se už mohla blížit 60 000 Kč. A v takové chvíli si už skoro každý začne promýšlet, jestli si takový smartphone pořídí.

Jeho dostupnost na českém trhu není známá. Pokud se do Evropy Magic V2 Porsche Design dostane, tak téměř určitě do Německa, což je jeden z největších trhů v Evropě.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gizchina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *