HONOR Magic V2, nejtenčí skládací smartphone na trhu, přichází do Evropy

HONOR Magic V2
Zdroj: HONOR

HONOR Magic V2, nejtenčí dovnitř skládací smartphone na světě, je ode dneška dostupný i v Evropě. Představení, které se konalo v Porsche Experience Center v Lipsku, se zúčastnilo více než 400 zástupců z řad médií i partnerů a značka HONOR stvrdila svůj závazek vůči inovacím a excelentnímu provedení.

Hosté si mohli exkluzivně prohlédnout model PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR, který spojuje nejnovější technické inovace HONOR s nadčasovou elegancí Porsche Design. Měli také vzácnou příležitost užít si spojení luxusu a techniky HONOR během napínavých simulací závodů a při prohlídce zákulisí továrny Porsche.

HONOR Magic V2 nově definuje zážitek ze skládání díky bezkonkurenční štíhlosti a výkonu

Dva roky vyvíjený HONOR Magic V2 obsahuje více než 210 technologických novinek, včetně ultratenké baterie, chladicího systému, pantu, konektoru typu C, obrazovky, reproduktoru a dalších. HONOR Magic V2 je nejtenčí dovnitř skládací smartphone, který značka HONOR dosud představila. Váží pouhých 231 g a ve složeném stavu měří pouhých 9,9 mm. Je vybavený novou generací baterie Silicon-Carbon-Dual-Battery s průměrnou tloušťkou pouhých 2,72 mm, která v tenkém a lehkém těle skládací vlajkové lodi dosahuje vysoké kapacity až 5 000 mAh.

HONOR Magic V2 se kromě svého tenkého profilu může pochlubit i průkopnickým použitím leteckých materiálů a pantu z titanové slitiny, vyrobených pomocí 3D tisku, a to vůbec poprvé u skládacích zařízení. Jeho odolnost je certifikována společností SGS a přesahuje 400 000 přeložení, což slibuje při každodenním používání spolehlivost po dobu deseti let.

HONOR Magic V2 je vybavený systémem tří zadních fotoaparátů, který zahrnuje 50MPx hlavní fotoaparát (f/1,9), 50MPx ultraširokoúhlý fotoaparát (f/2,0) a 20MPx teleobjektiv (f/2,4). Přední duální fotoaparát je vybavený dvěma 16MPx fotoaparáty (f/2,2).

HONOR Magic V2 se vyznačuje inovacemi zaměřenými na člověka a podporuje také špičkovou technologii 3840 Hz PWM Dimming, která minimalizuje namáhání očí a zajišťuje pohodlné sledování displeje i při delším používání.

V přelomovém modelu HONOR Magic V2 se do popředí dostávají softwarové inovace, které pozvedají uživatelský zážitek na novou úroveň. Špičková funkce hover nově definuje interakci, takže videokonference, přehrávání hudby a fotografování jsou ještě intuitivnější a efektivnější než kdykoli předtím.

Díky vylepšené ostrosti a pohodlí přináší HONOR Magic V2 bezkonkurenční zážitek z prohlížení webu a perfektně ostré online schůzky. Funkce Dual Tasking Efficiency, která umožňuje vertikální rozdělení obrazovky, navíc mění multitasking v bezproblémovou činnost a umožňuje ve stejný moment kombinovat práci a volný čas, čímž otevírá nové možnosti.

HONOR Magic V2
Zdroj: HONOR

Elegance závodní dráhy a naprostá preciznost: PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR

Design ze závodní dráhy do dlaně

PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR je první novinkou, v níž se setkává přístup značky HONOR zaměřený na člověka s čistou funkční estetikou Porsche Design, a vyznačuje se odvážným designem inspirovaným motoristickým sportem. Linie zadní strany špičkového skládacího smartphonu důmyslně připomínají kapotu vozu Porsche 911 a vylepšený úchop poskytuje uživateli ještě větší pohodlí. Barevné provedení PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR vychází z odstínu vozu Porsche Agate Grey.

HONOR Magic V2
Zdroj: HONOR

Ultratenké skládací zařízení se štítem NanoCrystal Shield proti poškrábání

Značka HONOR a Porsche Design společně zdokonalily výběr materiálů tak, aby se PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR nosil co nejpohodlněji, a vytvořily tak průkopnické zařízení, které váží pouhých 234 g a je tenké jen 9,9 mm.

Model PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR, který má na trhu první ochranný štít NanoCrystal Shield proti poškrábání, se vyznačuje vylepšenou odolností displeje a disponuje zvýšenou ochranou. Desetkrát lepší odolnost proti poškrábání a stupeň tvrdosti přesahující sedm stupňů Mohsovy stupnice (udávající stupeň pevnosti materiálu) zajišťuje vynikající odolnost proti poškození.

Dostupnost, barvy, cena

Společnost HONOR znovu potvrzuje své zaměření na evropský trh a model HONOR Magic V2 je důkazem jejího závazku uspokojovat náročné požadavky evropských uživatelů. Nejmodernější zařízení HONOR Magic V2 se na pultech objevil dnes 26. ledna 2024 za cenu 48 990,- Kč pro verzi s pamětí 16 + 512 GB. Novinka je k dispozici ve fialové verzi se skleněnými zády a v černé verzi s povrchem z veganské kůže.

Při nákupu od 26. ledna do 18. února získáte navíc zdarma dárek Nintendo Switch OLED v hodnotě 8 390,- Kč. Podrobnosti o ceně a datu uvedení na trh luxusního modelu PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR budou zveřejněny v nejbližší době.

Konkurence není moc velká

Na našem trhu příliš velkou konkurenci nenajdeme. Za zmínku jistě stojí společnost Samsung, která je tímto stylem skládacích telefonů už velmi dobře známa. Hlavním konkurentem tedy proti nově odhaleným modelům značky HONOR bude například model Samsung Galaxy Fold5. Ten nabízí podobnou výbavu, ale na HONOR ztrácí slabší výbavou fotoaparátu.

Jako druhý hlavní konkurent se dále nabízí Google Pixel Fold. Ten patří také k hráčům v tomto odvětví, ale oproti nově představeným modelům od HONORu nabízí horší specifikace. HONOR Magic V2 nabídne větší baterii, lepší fotoaparáty, silnější procesor a početnější fanouškovskou základnu po celém světě

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com, gizchina.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *