HONOR Magic Series nově podporují Microsoft Phone Link pro snadnější sdílení souborů mezi smartphonem a počítačem

Honor se propojl se společností Microsoft
Honor Magic4 / Zdroj fotografie: Honor

HONOR se nově připojil k výrobcům smartphonů, kteří podporují službu Phone Link (dříve s názvem Your Phone) společnosti Microsoft. Služba je zatím dostupná na čínském trhu. Díky Microsoft Phone Link se jednoduše propojíte mobilní telefony HONOR Magic V, HONOR Magi4 Series nebo HONOR Magic3 Series s počítačem běžícím na operačním systému Windows.

Značka HONOR se dál zaměřuje na spolupráci a vývoj nové technologie s lídry v odvětví, jako je Microsoft, aby zajistila ten nejlepší uživatelský zážitek, ať už jde o práci, zábavu nebo každodenní potřeby kohokoli z nás. HONOR je také jedním z mála výrobců mobilních telefonů, kteří takto úzce se značkou Microsoft spolupracují.

Jsme mile překvapeni, že se HONOR přidal k Microsoftu, a vytvořil tento skvělý propojený celek. Služba Phone Link dokáže ušetřit hromadu času, protože nemusíte váš smartphone složitě párovat s vašim počítačem přes USB kabel. Všechno proběhne pomocí pár kliknutí na displej, a je hotovo.

Nyní už nám nezbývá než doufat, že se tato funkce dostane brzy do Evropy. Umíme si tuto funkci představit při využívání v práci každý den. Snad nebude HONOR otálet, a uvidíme to na našem trhu velmi brzy.

V současnosti pro vás připravuje podrobnosti na toto téma.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: blogs.windows.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *