Honor uvedl nové hodinky Watch GS 4 s AMOLED displejem a GPS

Honor
Zdroj: Honor

V minulosti se Honor soustředil především na telefony, ale s tím, jak ostatní výrobci začali vyrábět elektroniku i v jiných odvětvích, on nemohl být pozadu, a tak se začal věnovat hodinkám, sluchátkám či náramkům. V tuto chvíli už má slušnou základnu produktů, kterou neustále zvětšuje. Mezi nejnovější přírůstky patří nový reproduktor, chytrý náramek, dva telefony a ještě hodinky.

Nové hodinky Honor Watch GS 4 jsou velké 46 mm a mají 1,43palcový AMOLED displej s rozlišením 466 x 466 pixelů. Dostupné jsou hned ve třech barevných variacích – Starry Sky Exploration, Galaxy Shuttle a Jasper Astrolabe. K dispozici jsou ještě dvě varianty řemínku – plastový a kožený. Chytré hodinky běží na operačním systému v reálním čase (RTOS) s variantou Bluetooth 5.0 pro připojení k telefonu. Můžete s nimi volat pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru. Dále ještě umí ovládat hudbu, která vám bude hrát například na telefonu.

Hodinky, stejně jako většina ostatních, mají několik různých senzorů. Umí měřit tep, tlak vzduchu či délku spánku. Dále můžete sledovat kyslík v krvi nebo úroveň stresu. Navíc mají vestavěné GPS s pěti hlavními satelitními systémy určování polohy. Kromě toho mají více než 100 sportovních režimů pro sledování fyzických aktivit. V Číně podporují hodinky NFC platby WeChat a Alipay. Nové zařízení nabídne až dva týdny výdrže baterie na jedno nabití s tím, že se nabije z 0 na 100 % za pouhých 60 minut.

Nejlevnější ze všech variant je Starry Sky Exploration, která stojí okolo 139 USD. Zbylé dvě varianty stojí 167 USD. Dostupnost nových hodinek na globálním trhu není v tuto chvíli známá. Nicméně, vzhledem k tomu, že je v našich končinách dostupná verze GS3, tak je pravděpodobné, že s k nám časem dostane i GS4.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, 91mobiles.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *