HONOR obsadil žebříček DxOMark! Nově sesadil Huawei z trůnu, a stal se králem smartphonů

Honor Magic4 Ultimate / Zdroj fotografie: Honor

Společnost HONOR má v letošním roce skutečně velké cíle. Není divu, protože její nová řada Magic4 sklidila po celém světě velký úspěch, a mezi kritiky našla silné zalíbení. HONOR má v tomto směru jasno, chce se stát jedničkou v oblasti smartphonů, a proto se snaží pomalinku získat velkou přízeň nových zákazníků.

Je pravda, že když jsme v redakci viděli odhalení nejnovější série Magic4, tak nám spadla brada. Přeci jenom HONOR vzal tu nejlepší technologii a vybavení, které je na trhu dostupné, a tohle všechno narval do jednoho malinkého smartphonu, který má nakročeno k tomu, aby se stal prodejním trhákem letošního roku.

HONOR má výkonu na rozdávání

Když je řeč o nejmodernější technologii, tak tím samozřejmě myslíme nejnovější procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, který je momentálně tím nejlepším, co můžete od Qualcommu získat. Jako další musíme zmínit neuvěřitelné 100W nabíjení, ať drátové, tak i bezdrátové vám nabídne tento neuvěřitelný výkon. Pokud se přesuneme do odvětví fotoaparátů, tak tady je to úplně jiná liga.

Série Magic4 / Zdroj fotografie: HONOR

Nejlepší mobilní fotoaparát?

HONOR Magic4 Pro se sadou trojice fotoaparátů atakuje dosavadní benchmark v tomto odvětví. Najdeme tady 50MPx širokoúhlý fotoaparát s 1/1,56” barevným senzorem, 50MPx 122o ultraširokoúhlý fotoaparát a 64MPx periskopický teleobjektiv. Vše je poháněno nejlepší fotografickou výbavou v této kategorii, která vám dokáže zaručit fotografie ve velmi vysokém rozlišení a nádherně čisté, i když fotíte z větší dálky.

Multi-fotografická výbava disponuje propojením napříč širokou ohniskovou škálou. 50MPx širokoúhlý a 50MPx ultraširokoúhlý fotoaparát zaručí o 65 % navýšení ostrosti a čistoty každé fotky. Při využití propojení technologie počítačové fotografie a širokého fotoaparátu, 64MPx periskopický teleobjektiv přinese 3,5x optický zoom až 100x digitální zoom. Vylepšení celkové kvality, ostrosti a čistoty každého snímku je tak vyšší o 160 %.    

Honor Magic4 Ultimate / Zdroj fotografie: DxOMark (se svolením)

Díky této špičkové fotografické výbavě už asi tušíte, kam musím zaručeně mířit. Ano, chci se nyní zaměřit na výsledky nejnovějších fotografických testů společnosti DxOMark, kde Honor doslova převálcoval svoji konkurenci a sesadil dosavadního krále Huawei P50 Pro z pomyslného trůnu.

Žebříček smartphonů / Zdroj fotografie: DxOMark (se svolením)

Nebudeme lhát, tento výsledek jsme v redakci skutečně očekávali, ale znáte to. Dokud to není černé na bílém, a nevidíme to na vlastní oči, tak se tomu těžko věří. Honor si žebříček ukradl sám pro sebe a model Huawei P50 Pro předběhl o dva body. Uvidíme, jak na tuto zprávu zareaguje Huawei, a zároveň nás zajímá, jak dlouho si HONOR tuto pozici zvládne udržet. Přeci jenom každý očekává představení fotografického monstra od společnosti Xiaomi, které je připravováno se společností Leica.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: DxOMark

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

2 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *