HONOR uvádí na trh systém MagicOS 8.0 pro řadu HONOR Magic V2

HONOR
Zdroj: Svět Huawei

Globální technologická značka HONOR dnes oznámila dostupnost nového systému MagicOS 8.0 pro řadu HONOR Magic V2. Počínaje dneškem si mohou uživatelé zařízení HONOR Magic V2 a PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR stáhnout a nainstalovat aktualizaci z nabídky Nastavení.

Systém MagicOS 8.0 je postaven na systému Android 14 a přináší intent-based uživatelské rozhraní (IUI) založené na umělé inteligenci s funkcemi, jako je např. Magic Portal. Do vlajkových smartphonů HONOR přináší také řadu vylepšení uživatelského rozhraní, výkonu, ochrany soukromí a efektivity baterie, které uživatelům umožňují vyšší produktivitu a nabízejí větší pohodlí díky umělé inteligenci v zařízení.

Chytré funkce s umělou inteligencí pro větší pohodlí a efektivitu

Systém HONOR MagicOS 8.0 v řadě HONOR Magic V2 je vybavený umělou inteligencí, která posiluje schopnost zařízení porozumět záměrům uživatele a zlepšuje uživatelský zážitek. Systém Magic Portal, který debutuje v systému MagicOS 8.0, využívá chápání uživatelských záměrů k zefektivnění interakcí s uživateli, a to prostřednictvím funkce doporučování zkratek na základě záměrů, která uživatelům umožňuje bezproblémové přepínání mezi aplikacemi a zařízeními pouhým posunutím. Výběrem a přetažením prvků ke straně obrazovky může uživatel interagovat s inteligentní nabídkou aplikací, které zařízení vybírá s ohledem na znalost uživatele. Magic Portal podporuje více než 100 populárních aplikací z oblasti cestování, kancelářských nástrojů, zpráv, vyhledávání, zábavy, nakupování a sociálních sítí. Interakce Magic Portal jsou kompatibilní s aplikacemi, jako jsou LINE, WhatsApp, aplikace balíčku Google, Instagram, Facebook, YouTube a eBay.

Systém MagicOS 8.0 na chytrých telefonech řady HONOR Magic V2 zvyšuje pohodlí uživatelů a nabízí také funkce osobního asistenta na úrovni platformy, který skenuje obsah aplikací a shrnuje události, schůzky, poznámky a další interakce v aplikaci „My Day“, čímž poskytuje lepší přehled.Přizpůsobení orientované na člověka pro lepší uživatelskou zkušenost

V rámci snahy o dosažení nejlepších uživatelských zážitků ve své třídě vylepšila společnost HONOR design systému MagicOS 8. Animace spouštění aplikací, jejich ukončování a přepínání působí v novém operačním systému přirozeněji a nerušivě, což spolu s vylepšenou odezvou uživatelského rozhraní přináší lepší plynulost ve všech oblastech.

S operačním systémem MagicOS 8.0 jsou nyní zařízení řady HONOR Magic V2 vybavena funkcí Magic Capsule, která uživatelům umožňuje rozbalit notifikace na vnějším i vnitřním displeji a získat tak přístup k dalším informacím souvisejícím s daným oznámením, což zlepšuje uživatelský komfort. Nabízí se tak rychlý a pohodlný přístup k relevantním informacím, bez nutnosti procházet více systémových aplikací. Nový režim Ultra Power Saving Mode navíc přidává nový ovladač, který dává uživatelům možnost minimalizovat spotřebu baterie a výrazně tak prodloužit její životnost.

Se systémem MagicOS 8.0 lze na zařízení HONOR Magic V2 také vytvářet vlastní zkratky stisknutím a podržením požadovaných aplikací. Uživatelé mohou navíc využívat možnost upravovat velikost a pozici složek na domovské obrazovce a spravovat stohovací karty ploch, mezi kterými se dá plynule přepínat přejetím prstem nahoru a dolů. Systém MagicOS 8.0 rozšiřuje možnost personalizace dokonce i na fotoaparáty. Uživatelům umožňuje přizpůsobit si rozložení režimů fotoaparátu a přetáhnout nejpoužívanější režimy do popředí, aby bylo fotografování co nejjednodušší.

Ochrana soukromí a zabezpečení zajištěné umělou inteligencí na úrovni platformy

Společnost HONOR neustále inovuje a poskytuje uživatelům nové způsoby ochrany soukromí. Řada HONOR Magic V2 zajišťuje bezpečné zpracování osobních údajů uživatelů. Systém MagicOS 8.0 v řadě HONOR Magic V2 Series pak zavádí novou funkci Blur Private Info v nabídce Share. Ta uživatelům přináší možnost snadno upravit citlivé informace, jako jsou jména, hesla a kontaktní čísla, aby nebyly žádným způsobem zachyceny na snímcích.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizchina.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *