Honor představil svůj nový notebook pro kancelářskou práci

Honor
Honor MagicBook Z3 14 / Zdroj fotografie: Honor

Už je to dlouhá doba, co se cesty Huawei a Honoru rozešly, a to kvůli embargu, které Spojené státy na čínskou společnost uvalily. Díky rozchodu obou společností může teď Honor svévolně podnikat, což mu hraje do karet. Na globálním trhu už totiž začíná porážet svou mateřskou společnost Huawei. Podobně by si chtěl vylepšit bilanci i v Číně, kde to ale vůbec není tak snadné, protože tam má Huawei velmi silné postavení.

Nicméně v rámci obchodní strategie Honor částečně upřednostňuje počítačový trh, což ukázal svou nedávnou konferencí, na které uvedl notebooky MagicBook řady 14. Včerejškem čínská společnost rozšířila svou nabídku v kategorii počítačů o model určený přímo pro profesionály, protože nám představila Honor MagicBook Z3 14.

Zařízení bude vůbec prvním pracovním notebookem společnosti, které je vybaveno působivými specifikacemi. Konkrétně procesorem Intel Core i5-12450H 12. generace, který poskytuje vysoký výkon. Dále nabízí 16GB LPDDR4x RAM a 512GB interní úložiště s podporou rozšíření až na 1 TB. MagicBook Z3 14 má také 14palcový IPS displej s rozlišením 2240 x 1400 pixelů, poměrem stran 16:10, 100% sRGB barevným gamutem a jasem 300 nitů.

Co se designu týče, tak Honor MagicBook Z3 14 se vyznačuje tělem z hliníku s tím, že váží přibližně 1,34 kg a měří na tloušťku 15,9 mm. Poměr obrazovky k tělu je působivých 88 %, což zajišťuje elegantní a moderní vzhled. Notebook je dodáván s 60Wh baterií s podporou 65W rychlého nabíjení, které poskytuje až 9 hodin výdrže za předpokladu nenáročných úkonů. Je jasné, že pokud budete hrát hry, tak se výdrž rapidně sníží. Zajímavou funkcí může být pro mnohé spolupráce na více obrazovkách zařízeních Honor nebo čtečka otisků prstů v tlačítku napájení.

Pro připojení s okolním světem má MagicBook Z3 14 řadu několika portů, jako je port USB-C, dva porty USB-A, ethernetový port Mini RJ45, port HDMI a 3,5mm Jack konektor pro připojení sluchátek nebo mikrofonu. Oficiální cenu neznáme, ale očekáváme, že se bude pohybovat okolo 750 USD, protože s ní přišel jeden spolehlivý leaker. Zda má pravdu se dozvíme až později.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *