HONOR útočí na české zákazníky! Představil nový smartphone, MagicBook a tablet

HONOR

Globální technologická značka HONOR dnes na technickém veletrhu IFA v Berlíně na oficiálním launchi s podtitulem „Embracing the Connected Future“ představila celou řádku produktových i technologických novinek. Značka také odhalila novou strategii duální vlajkových lodí s cílem přivést novou generaci skládacích i prémiových smartphonů na evropský trh. Zdůraznila také svůj záměr a závazek vůči mezinárodním trhům.

Společnost také uvedla novou nadstavbu operačního systému Android, MagicOS 7.0, který ještě více příjemněji propojuje všechna HONOR zařízení mezi sebou, tak aby pro koncového uživatele byl přenos dat a obrázků co nejjednodušší. Bezproblémové, plynulé a velmi jednoduché propojení vás čeká mezi mobilními telefony, tablety, notebooky a dalšími chytrými zařízeními. Společnost navíc odtajnila rozšíření svého portfolia o horké inovativní novinky: luxusní foto mobil HONOR 70, super výkonný HONOR MagicBook 14 nebo HONOR Pad 8, vůbec první tablet HONOR, který se uvádí i na globální trh. Všechny produktové novinky se brzy objeví na evropském trhu.


Máte designový nápad nebo rovnou celý návrh? Hrajte celkem až o 116 000 EUR v mezinárodní umělecké soutěži HONOR Talents 2022

HONOR také odstartoval mezinárodní uměleckou a designovou soutěž HONOR Talents 2022, která propojuje nejnovější technologie a umění, kde se hraje o peněžité výhry v hodnotě celkem až 116 000 EUR.

Při příležitosti letošního ročníku HONOR Talents HONOR také představil unikátní pilotní projekt Gateway to the Future v německém Hamburgu. S využitím virtuální reality tak ožívá národní dědictví UNESCO. Cílem projektu je spojovat tvůrčí talenty z celého světa a pomocí nových moderních technologií vytvořit a propojit novou kulturu v éře metaversu.

„HONOR má už svého založení ve svém DNA a strategii budovat rozvoj mobilního průmyslu a zároveň nové technologie zpřístupnit úplně všem generacím. Proto se tak soustředíme na inovace s každým novým produktem, uvedl George Zhao, globální CEO HONOR Device Co, Ltd. „Věříme, že díky nové nadstavbě Androidu, Magic0S 7.0 dokážeme nabídnou maximální uživatelský komfort všem zákazníkům po celé Evropě.”


HONOR se dál posouvá ve strategii a vůbec poprvé od svého osamostatnění se plně otevírá otevřené spolupráci. Globální CEO HONOR, George Zhao také připomněl vizi HONOR dál přinášet nové inovativní technologie dostupné pro každého.


Propojená budoucnost díky nové strategii duálních vlajkových lodí a nadstavbě MagicOS

Co se týká globálních technologií a inovací, HONOR vždy usiloval o to, aby se nejnovější technologie dostali co nejrychleji k běžným uživatelům. Vůbec poprvé HONOR představí skládací mobilní telefony také na mezinárodních trzích. Jak značka uvedla na technickém veletrhu IFA, s novou strategií duálních vlajkových lodí, chce uvést skládací i další prémiové mobilní telefony i na evropský trh a dalších regionů po celém světě.

Společnost také odhalila MagicOS 7.0, nadstavbu založenou na operačním sytému Android. Ten se postará o plynulé a bezproblémové propojení mezi různými zařízeními s různými operačními systémy na systémové úrovni. Díky novému uživatelskému rozhraní tak ovládáte notebook, mobilní telefon nebo tablet HONOR jen jednou klávesnicí nebo myší. Všechny soubory a obrázky tak přesouváte mezi zařízeními velmi rychle a jednoduše, stejně jako si můžete psát zprávy na mobilu nebo tabletu s využitím klávesnice notebooku. MagicOS 7.0 bude oficiálně uveden ve 4. čtvrtletí tohoto roku.

V souladu se svojí vizí rozšiřování pole působnosti v odvětví, značka také oznámila, že se připojí k IoT konsorciu Matter a Ola, aby mohla dále budovat nové společné průmyslové standardy, které podporují otevřenou spolupráci. Nová platforma HONOR Developer Service Platform bude navíc poskytovat přímou podporu a služby vývojářům. Z mnoha dostupných služeb mohou vývojáři prostřednictvím platformy odesílat své aplikace do obchodu s aplikacemi nebo herního centra. Vývojářům také poskytne platforma přístup k různým systémovým možnostem, aby mohli v budoucnu vyvíjet funkce pro spolupráci napříč zařízeními HONOR.

Společnost dál rozšiřuje partnerství s Microsoft a přináší službu Phone Link nově i globálním uživatelům po celém světě. Služba Phone Link, která byla dříve dostupná pouze uživatelům zařízení v Číně, umožňuje propojit vybrané smartphony od HONORu s počítači se systémem Windows a využít nové funkce, včetně možnosti zobrazovat notifikace, uskutečňovat a přijímat hovory na počítači a používat mobilní aplikace v systému Windows. Prvním telefonem HONOR, který globálně podporuje službu Phone Link, je HONOR Magic4 Pro. Nový model HONOR 70 bude Phone Link podporovat po aktualizaci OTA.

Navíc, už od října tohoto roku HONOR upgraduje mobilní aplikaci HONOR Health. Novinkou je vylepšené uživatelské rozhraní včetně fitness rad nebo doporučených tréninků na základě vašeho chování nebo vašich osobních cílů.

Mistrovský kousek pro focení i natáčení videí, HONOR 70

HONOR 70 je nejnovějším členem smartphonů číselné série HONOR pro všechny, kteří chtějí vysokou kvalitu fotek i videí. Kromě profi foto výbavy má také unikátní novinku, režim „Sólové vystřižení“, který zvládne natáčet skupinku lidí, i výřez hlavního hrdiny zároveň.

Vysoká kvalita videí a fotek je zaručena díky hned duálnímu hlavnímu fotoaparáty. Ve výbavě nenajdete jen jeden, jako je u mobilních telefonů běžné, ale hned dva hlavní fotoaparáty. 54Mpx hlavního fotoaparáty s podporou prémiového vlajkového světelného 1/1,49“ senzoru SONY IMX800 a 50Mpx ultra širokoúhlého a makro fotoaparátu.

HONOR

Model 70 běží na výkonném procesoru Qualcomm Snapdragon 778G Plus 5G and za softwarové podpory pro plynulé hraní her GPU Turbo X and OS Turbo X, nebo natáčení větších souborů jako jsou kvalitnější videa.

Smartphone 70 je první z číselné řady mobilních telefonů, která běží na novém uživatelském rozhraní HONOR Magic UI 6.1 postaveném na Androidu 12. K dostání bude ve třech krásných designových provedeních Midnight Black, Crystal Silver a Emerald Green.

HONOR

Za vynikající uživatelský zážitek udělila asociace EISA (Expert Imaging and Sound Association) smartphonu HONOR 70 ocenění EISA BEST BUY SMARTPHONE 2022-2023. EISA je komunita odborníků, kterou tvoří více než 60 nejuznávanějších světových časopisů, webových stránek a komentátorů na sociálních sítích v oblasti spotřební elektroniky z celkem 29 zemí.

HONOR 70 bude na vybraných evropských trzích dostupný za cenu 549 EUR ve verzi 8GB RAM + 128GB interní paměti a za cenu 599 EUR ve verzi 8GB RAM + 256GB interní paměti.   Výkonný pracovní notebook HONOR MagicBook 14

HONOR

MagicBook 14 využívá jako první notebook operační systém OS Turbo. To přináší výrazné prodloužení výdrže baterie a až o 20,8 % lepší energetickou účinnost ve srovnání s předchůdcem. Notebook je vybaven procesorem Intel® Core™ i5-12500H 12. generace a je volitelně dostupný také s grafickou kartou NVIDIA® GeForce RTX™ 2050, která nabízí bleskový výkon při práci v kanceláři i při hraní her doma. Díky 75Wh baterii poskytuje MagicBook 14 výdrž v pohotovostním režimu až 17 hodin a podporuje rychlé nabíjení, které zajistí až 3,5 hodiny provozu při práci s kancelářským softwarem po pouhých 15 minutách nabíjení. Notebook MagicBook 14 se dodává v elegantním barevném provedení Space Gray a na vybraných evropských trzích se brzy objeví za cenu 1 099 EUR ve verzi i5-12500H/16GB/512GB a za cenu 1 299 EUR ve verzi i5-12500H/16GB/512GB/RTX2050.HONOR Pad 8 nabídne prémiové audiovizuální zážitky

HONOR

HONOR Pad 8 je cenově dostupné univerzální chytré zařízení, perfektní nejen pro studenty. Nový tablet nabízí 12“ 2K HONOR FullView displej, který zabírá 87 % čelní strany zařízení. Rozlišení obrazovky, která dokáže zobrazit 1 miliardu barev, je 2000×1200 pixelů. Novinka obsahuje osm integrovaných reproduktorů, které poskytují pohlcující multimediální zážitky na cestách. Model Pad 8 je vybaven uživatelským rozhraním HONOR Magic UI 6.1 s podporou služeb Google Play. Baterie s velkou kapacitou 7250 mAh zvládne celodenní připojení k internetu, aby mohl být uživatel tabletu neustále online. Tblet Pad 8 se na vybraných evropských trzích objeví v barevném provedení Blue Hour za cenu 329 EUR ve verzi 4GB+128GB a za cenu 349 EUR ve verzi 6GB+128GB.

Uvedení tabletu na globální trh představuje další rozšíření produktového portfolia značky. Zákazníci na vybraných evropských a mezinárodních trzích budou mít brzy přístup ke všem řadám telefonů HONOR a produktům internetu věcí, což pro značku představuje nový milník.Vstupte do bran budoucnosti

Společnost dlouhodobě investuje do technologií prostorového zvuku, umělé inteligence a rozšířené reality, aby umožnila uživatelům pohlcující zážitky a připravila se na další digitální revoluci.

Gateway to the Future je nová iniciativa v rámci soutěže HONOR Talents, která byla představena během prezentace HONOR na veletrhu IFA. Jejím cílem je obohatit kulturní dědictví pomocí technologií. Ve spolupráci se společností ARLOOPA vyzval HONOR dva renomované umělce, Yunuene a Timo Helgerta, aby kreativně přetvořili ikonickou budovu Wasserschloss, která se nachází v hamburském Speicherstadtu a je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Prezentace v rozšířené realitě (AR) je nyní k vidění přímo ve Speicherstadtu, a uživatelé si ji mohou prohlédnout také doma prostřednictvím aplikace ARLOOPA, která uživatelům smartphonů nabízí nový způsob, jak objevovat kulturní poklady prostřednictvím pohlcující rozšířené reality.

HONOR Spatial Audio

Řešení Spatial Audio, tzv. prostorového audia od společnosti HONOR, oficiálně odhaleno na veletrhu IFA 2022, zajistí, aby sluchátka dokázala reprodukovat pohlcující filmové 3D zvukové efekty, potřebné pro zážitky s rozšířenou a virtuální realitou nové generace.

HONOR Spatial Audio jako první podporuje nastavení vzdálenosti externího zvuku, takže uživatelé mohou dynamicky nastavovat vzdálenost virtuálních zdrojů zvuku od 0,15 do 10 metrů a přizpůsobit si tak poslech na míru.

Mezinárodní umělecká soutěž HONOR Talents 2022: Letos poprvé i kategorie s využitím virtuální reality

Letos společnost představila novou kategorii „AR interaktivní umělecký design“. Už několikátý ročník tak znovu vnáší inspirativní dialog a propojení mezi technologií a uměleckým designem, designování mobilních telefonů a nové cesty k uměleckému komunikaci.

HONOR Talents není jen globální soutěž uměleckých prací a designu, ale zároveň nabízí nové cesty pro všechny soutěžící. Díky inovativním nápadům na design se tak dostáváme mnohem blíže skutečným potřebám zákazníků. Značka HONOR pracuje s novými designovými koncepty velmi intenzivně a umělecké nápady nové mladé generace pak zpracovává a prezentuje prostřednictvím uvedených produktů. Tak se ke každému zákazníku dostává do rukou nový design a pravé propojení technologie a umění.

Společnost také spolupracuje s Ústřední akademií výtvarných umění (CAFA) v Číně na vytvoření nového uměleckého AR díla s názvem INFINITY. Tento fy-gitální zážitek představuje uměleckou interpretaci vesmíru, kterou tvůrčí tým složený ze členů fakulty CAFA a studentů používá jako analogii k podpoře mezikulturního dialogu. Umění je k vidění na stánku na veletrhu IFA prostřednictvím aplikace ARLOOPA.

Zdroj všech fotografií: HONOR

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *