Honor uvede 18. března nový náramek společně se smartphony

Honor
Ilustrační obrázek / Zdroj: Honor

Honor funguje bez Huawei už dlouhou dobu. Jeho telefony jsou především v Číně populární s tím, že nezahálí i na globálním trhu, kde těží z toho, že na rozdíl od Huawei má Google služby. Čínská společnost nedávno představila vlajkovou řadu Honor Magic6, která se chlubí nádherným displejem či vysokým výkonem.

Ale jak se zdá, tak to pro tohle jaro nebude vše, protože si pro nás společnost chystá další akci 18. března, na které uvede spoustu nových zařízení. Primárně tam půjde o telefony, ale na své si taky přijde chytrý náramek Honor Band 9 a hodinky Honor Watch.

Společnost se vůbec poprvé o novém náramku zmínila na svém čínském internetovém obchodě Honor Mall, kde sdílela fotografii nového náramku. Z fotografie jde vidět, že nové zařízení bude velmi podobné svému předchůdci – Honor Band 8. A to z toho důvodu, že má obdélníkový tvar těla, který na první pohled příjemně ladí s páskem. Na fotografii lze vidět tři barevné variace pásku – modrou, černou a bílou, ale je možné, že nakonec těch variant bude ještě více. Další podrobnosti o chystaném náramku zatím nemáme.

Honor uvede módní náramek

Jediné, co dalšího o náramku víme, je to, že nedávno prošel certifikací Bluetooth SIG. Band 9 je tam uveden pod čísly modelu RHE-B39 a RHE-B19. Certifikace potvrzuje pouze to, že nový náramek přijde s Bluetooth 5.3. Dále se ještě Band 9 nachází v aplikaci Honor Sports s popisem „módní zdravotní náramek“. Na základě tohoto popisu můžeme očekávat, že náramek bude klást důraz na propracovaný design a pokročilé možnosti sledování vašeho zdraví.

Kromě nového náramku Honor uvede několik dalších elektronických zařízení, a to konkrétně Honor Magic6 Design Porsche Edition, Honor Magic6 Ultimate Edition a Honor MagicBook Pro 16. Jak se zdá, tak celá akce bude takovým doplněním řady Magic6 společně s nějakým tím osvěžením novými produkty. Další podrobnosti o náramku a ostatní elektronice Honor pravděpodobně odhalí 18. března na slavnostní akci v Číně.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *