CEO společnosti HONOR: Řada iPhone 15 je pro technologické nadšence zklamáním

iPhone 15
Zdroj: Apple

Řada Huawei Mate 60 a řada iPhone 15 se dostávají do popředí zájmu čínských spotřebitelů, tato dvě zařízení si získávají pozornost i u lidí z oboru včetně generálního ředitele společnosti Honor, pro kterého je nové zařízení od Applu trochu zklamáním.

V rozhovoru pro média odpověděl šéf společnosti Honor na otázku týkající se řady iPhone 15. Zhao jednoduše řečeno zmínil, že tato řada je politováníhodná, a řekl, že měl pravdu v tom, že od iPhonu 15 nemá žádná očekávání.

Zhao dodal, že společnost Apple byla vždy lídrem v odvětví chytrých telefonů, ale nyní se situace mění. Trendy totiž nejsou založeny pouze na zlepšování výkonu a fotoaparátů. Můžete označit inovace v těchto specifikacích, ale také musíte ukázat své vůdčí postavení v celém vývoji produktů a skok směrem do budoucnosti.

iPhone 15
George Zhao Ming / Zdroj: HONOR

Nový iPhone označil jen za drobnou opravu předchozí generace a vyjádřil se, že „když všichni už vědí, co mohou očekávat před uvedením na trh, tak následně se cítíme trochu zklamaní.“.

Kromě kritiky generální ředitel společnosti Honor také uvedl, že iPhone 15 se bude nepochybně dobře prodávat. Na závěr však uvedl, že hodnota společnosti Apple v odvětví chytrých telefonů, přední inovace a vedoucí postavení už výrazně slábne.

„To vše se děje v době, kdy by si značky měly navzájem konkurovat svými vlastními inovacemi,“ uzavírá svůj komentář Zhao.

Nedávno Honor představil nový produktový koncept V Purse, který je prvním smartphonem se skládacím displejem. Společnost dodává toto zařízení jako milník ve stylu a inovaci. Podobně jako jeho název, Honor V Purse přesně kopíruje fyzickou kabelku a podporuje různé motivy, díky kterým vypadá jako produkt podobný kabelce.

Honor V Purse je velmi tenký a měří pouhých 9 mm. Podobně jako Huawei využívá komprimované komponenty, aby se zmenšila velikost celého telefonu velikosti tabletu.

iPhone 15
Zdroj: HONOR

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: news.mydrivers.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *