Honor uvedl nová sluchátka se 35hodinovou výdrží baterie a zajímavé hodinky

Honor
Zdroj: Honor

Honor se včera v Číně činil, a to když představil rovnou tři nové produkty. Hodinky Choice Watch, smartphone X9b a v neposlední řadě také sluchátka Choice Earbuds X5. Sestavení obou sluchátek a nabíjecí pouzdro připomíná lehce AirPods Pro.

Dodávají se pouze v jedné barevné variantě – bílé. Sluchátka mají na svých koncích klasické plastové špunty s tím, že mají ochranu IP54, která zaručuje odolnost proti stříkající vodě. S telefonem se spojí pomocí Bluetooth 5.3.

Nové zařízení podporuje audio kodeky AAC a SBC. Lze ho ovládat dotykem a dokonce podporuje nízkou latenci pro herní her. Dobrou zprávou je, že o nerušený poslech hudby se postará ANC, takže se uživatel nemusí případně bát toho, že by ho během poslechu hudby něco rušilo. Zařízení je kompatibilní s aplikací Honor AI Space, takže ho lze bez problémů spárovat se zařízeními od Honoru. V samotné aplikaci si uživatel může různě upravit přizpůsobení sluchátek. Novinka údajně vydrží 9 hodin při plném nabití s vypnutým ANC. S nabíjecím pouzdrem dokonce vydrží až 35 hodin, což je téměř jeden a půl dne.

Hodinky Honor Choice Watch

Nositelné zařízení se chlubí 1,95palcovým AMOLED displejem s 2,5D zakřiveným sklem. Samotný displej nabízí rozlišení 502 x 410 pixelů, obnovovací frekvenci 60 Hz a maximální úroveň jasu 550 nitů. Hodinky lze ovládat pomocí tlačítka na pravém boku. Uživatelé mohou používat mnoho různých řemínků o rozměrech 20 – 23 mm.

Zařízení podporuje 120 cvičebních režimů a díky GNSS budete vždy vědět přesné údaje o poloze. Jako ostatní chytré hodinky, tak i tyhle disponují režimem sledování srdeční frekvence, spánku, hladiny kyslíku v krvi a další. Další příjemné funkce jsou kalkulačka, kompas, hlasová poznámka atd. K dispozici je také podpora volání přes Bluetooth, což je mezi uživateli jedna z nejžádanějších funkcí.

Honor
Zdroj: Honor

Sluchátka v Indii stojí okolo 25 USD. Jejich dostupnost na evropském trhu je nejasná, ale můžeme předpokládat, že se jich dočkáme také v České republice. Hodinky Honor Choice Watch stojí 70 USD a jejich dostupnost není rovněž úplně známá.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *