Huawei Watch 4 obdržely certifikaci pro 4G připojení

Huawei Watch 4
Huawei Watch GT2 / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Huawei je v oblasti hodinek poměrně úspěšným hráčem. Jeho největší úspěch přišel s řadou Huawei Watch GT2 a od té doby v této oblasti každoročně expanduje. Představuje a vyváží pořád víc a víc modelů. Má dvě základní řady – Huawei Watch a Huawei Watch GT a k nim několik různých modelů. Mezi ty nejznámější patří Huawei Watch Runner či Huawei Watch D. Ve zkratce – společnost pochopila, že se jí může na trhu s hodinkami dařit, a tak dělá vše pro to, aby byla úspěšnou. V tomto duchu by měla pokračovat i nadcházející řada Huawei Watch 4. Ta nyní v Číně obdržela certifikaci potvrzující LTE konektivitu.

Certifikace potvrzuje to, že standardní verze Watch 4 má označení ARC-AL00. Ta bude podporovat LTE a rychlé 5W nabíjení. Na jejich výrobě by se měla podílet i společnost Jingwei Hi-Tech. Všechny nově uniklé detaily jsou totožné s tím, co jsme viděli v nedávných certifikátech pro WiFi. Nicméně kromě standardní verze by měla být i k dispozici verze 4 Pro, která nám nabídne lepší vlastnosti. Je to už delší dobu, co WiFi Alliance zveřejnila své certifikáty chytrých hodinek Huawei a přišla hned se třemi modely, kterými jsou ARC-AL00, MDS-AL10 a MDS-AL00. První jsou již zmíněné Huawei Watch 4, zatímco zbylé dvě by měly být modely Pro. O designu hodinek nevíme vůbec nic.


Nenechte si ujít:


Řada Watch 4 by mohla přijít s funkcí satelitní SMS, která by byla zcela exkluzivní pouze pro hodinky od Huawei. V současné době to u nikoho jiného nenajdete. Tato funkce vám umožní posílat i přijímat SMS, i když budete bez signálu. Dále by na výrobu samotného těla hodinek mohl být použit zirkonový materiál, čímž hodinky budou pravděpodobně ještě dražší než loňská řada. Na druhou stranu by se zas mohlo jednat jen o speciální edici, která bude exkluzivní jen v omezeném množství.

Nové hodinky by měly být představeny 23. března na jarní konferenci Huawei společně s řadou Huawei P60 a Mate X3.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *