HyperOS od Xiaomi se rozšiřuje na další důležitá zařízení. Je tam i to vaše?

Xiaomi
Zdroj: Xiaomi

Společnost Xiaomi pokračuje v zavádění operačního systému HyperOS založeného na Androidu 14. Po uvedení na několika zařízeních v 1. čtvrtletí 2024 společnost nyní odhalila svůj plán aktualizací pro 2. čtvrtletí.

Rozsáhlá aktualizace plánovaná na 2. čtvrtletí

Po počátečním rozšíření na zařízení, jako jsou Xiaomi 13 Pro, řada Redmi 12 a Redmi Note 12, se Xiaomi chystá dodat HyperOS s Androidem 14 na značný počet dalších smartphonů a tabletů ve 2. čtvrtletí 2024 (duben-červen).

Plán aktualizací zahrnuje celou řadu modelů Xiaomi a Redmi, zahrnující nedávné vlajkové lodě, jako jsou Xiaomi 11 Ultra a Xiaomi 11T Pro, spolu s nabídkami střední třídy, jako jsou Redmi K50i a Redmi 12. Aktualizace se dočkají i starší zařízení, jako je řada Xiaomi Mi 10 a Redmi Note 11. To dokazuje závazek společnosti Xiaomi k softwarové podpoře. Do plánu zavádění ve druhém čtvrtletí je zahrnut také tablet Xiaomi Pad 5.

Xiaomi
Zdroj: Xiaomi

Možné odchylky v načasování aktualizace

Přestože společnost Xiaomi nastínila svůj plán aktualizací, je důležité si uvědomit, že konkrétní data vydání se mohou lišit v závislosti na trhu. To znamená, že uživatelé v některých regionech mohou aktualizaci obdržet dříve nebo později než ostatní.

Zůstaňte o aktualizacích informováni

Zařízení Xiaomi upozorní uživatele prostřednictvím systémového oznámení, jakmile bude aktualizace HyperOS pro jejich konkrétní model dostupná. Uživatelé, kteří chtějí aktualizace zkontrolovat ručně, mohou přejít do nabídky Nastavení a přejít do vyhrazené sekce aktualizace softwaru.

Tento komplexní plán aktualizací značí odhodlání společnosti Xiaomi zajistit, aby velká část její základny zařízení využívala nejnovějšího systému Android se systémem HyperOS. Vzhledem k tomu, že ve druhém čtvrtletí obdrží aktualizaci celá řada zařízení, může mnoho uživatelů Xiaomi a Redmi očekávat, že v nadcházejících měsících vyzkouší vylepšení výkonu a funkcí, které nabízí Android 14.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: tuttoandroid.net, www.livemint.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *