Nečekaný král na obzoru! Vivo S18 Pro přichází s Dimensity 9200+ a nadupanou sestavou fotoaparátů

Vivo S18 Pro
Zdroj: Vivo

Vivo oficiálně oznámilo nadcházející uvedení očekávané řady S18, které se uskuteční 14. prosince v domovské Číně. Po řadě spekulací a upoutávek je řada S18, zahrnující modely S18 a S18 Pro, připravena nahradit velmi oblíbenou řadu S17.

Řada Vivo S18 přichází s působivými funkcemi

Uniklé snímky telefonů ukazují zářivě zelené a modré barevné varianty. Zaujmou výrazným světlem Aura umístěným pod modulem fotoaparátu. Jia Jingdong, viceprezident značky Vivo, nejen potvrdil uvedení na trh, ale také odhalil klíčové specifikace řady S18.

Odhalený design telefonu odhaluje elegantní obrazovku s děrovaným displejem. S trojicí fotoaparátů na zadní straně a výrazným začleněním textu VCS. Standardní verze S18 se bude pyšnit působivým výkonem nejnovějšího Snapdragonu 7 Gen 3. Chlubí se pozoruhodným skóre přesahujícím podle společnosti jeden milion bodů.

Vivo S18 Pro
Zdroj: Vivo

Model S18 Pro bude pohánět výkonný SoC MediaTek Dimensity 9200+. Dosáhl působivého skóre téměř 1,6 milionu bodů. Vlajková loď je vybavena výkonným 50Mpx hlavním fotoaparátem Sony IMX920, připomínajícím model X100, doplněným 50megapixelovým ultraširokoúhlým snímačem a 12Mpx 50mm 2× teleobjektivem pro portréty, podobně jako u modelu X90s.

Vpředu se S18 Pro pyšní 50MP předním fotoaparátem, doplněným dvěma jemnými LED světly. Jeho vizuální zážitek je povýšen 120Hz OLED obrazovkou, zatímco robustní 5000mAh baterie slibuje vytrvalé používání. Pozoruhodné je, že společnost Vivo tvrdí, že se bude jednat o nejtenčí 5000mAh mobilní telefon v roce 2023.

Společnost se velkoryse podělila o portrétní snímky, které nabízejí pohled na schopnosti teleobjektivu. Navíc úchvatný skupinový portrét pořízený telefonem ještě více podtrhuje jeho fotografické schopnosti. S blížícím se datem uvedení na trh netrpělivě očekáváme další podrobnosti o řadě S18. Slibují vzrušující přírůstek do nabídky společnosti Vivo v nadcházejících dnech.

Doposud není známo, zda se tento model, respektive celá modelová řada dostane do Evropy. Dá se předpokládat, že společnost Vivo tyto modely na evropském trhu představí například pod jiným označením. Na podrobnější informace si budeme muset ještě pár dní počkat.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: weibo.com, fonearena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *