OPPO představuje plány na rozšíření aktivit v EU i nové nabídky pro zákazníky v roce 2024

Oppo
Zdroj: Svět Huawei

Společnost OPPO vstoupila do sedmého roku působení v Evropě a rozhodla se nabídnout zákazníkům v EU větší výběr. Zákazníci po celé Evropě se tak brzy dočkají nových inovativních produktů OPPO. Pro zlepšení služeb společnost navíc uzavírá tříleté strategické partnerství se skupinou Telefónica, aby tak posílila svou expanzi v Evropě.

Přední světová technologická společnost OPPO oznámila posílení svých aktivit na evropských trzích a představila řadu inovativních produktů a technologií pro Evropu na rok 2024.

OPPO oslaví v roce 2024 své 20. výročí, které je zároveň 7. rokem působení značky v Evropě. Od uvedení inovativní řady Find X v roce 2018 se OPPO stalo klíčovým hráčem na evropském trhu se spotřební elektronikou a zařízeními pro sítě 5G. Díky spolupráci s Wimbledonem, Roland-Garros, Ligou mistrů UEFA, Paris Photo a dalšími si značka získala silnou pozici i úzké spojení s místními spotřebiteli.

„Evropa byla pro OPPO vždy klíčová,“ řekl Bingo Liu, generální ředitel společnosti OPPO Europe, a doplnil: „Naším posláním zůstává dodávat evropským uživatelům ty nejlepší produkty. Jsme tu, abychom zde působili a nabídli trhu s chytrými zařízeními větší výběr.“

Společnosti OPPO a Nokia uzavřely 24. ledna 2024 globální dohodu o křížovém licencování patentů, která se vztahuje na základní patenty pro standardy sítí 5G i dalších mobilních komunikačních technologií. V rámci svého dlouhodobého závazku k evropskému trhu společnost OPPO také oznámila, že její produkty budou opět široce dostupné po celé Evropě.

„V uplynulých měsících jsme zaznamenali rostoucí požadavky a silná očekávání spotřebitelů v EU, kteří stojí o zážitky, které OPPO přináší, jako je možnost pořizovat smartphony špičkové fotografie.“ Bingo Liu zdůraznil: „Díky veškeré podpoře je tým OPPO Europe odhodlanější než kdykoli předtím poskytovat našim zákazníkům inovativní produkty a bezkonkurenční služby.“

Během veletrhu MWC společnost OPPO také oznámila, že uzavře tříletou strategickou alianci se skupinou Telefónica, která bude dále podporovat růst značky OPPO na globálních trzích, zejména v Evropě.

Nedávné údaje společnosti Canalys ukazují, že si OPPO v roce 2023 udrželo pozici čtvrté největší značky chytrých telefonů na světě a zajistilo si 9 % celkového podílu na trhu s více než 100 miliony dodaných smartphonů. V roce 2023 dosáhl celosvětový počet aktivních uživatelů smartphonů OPPO více než 600 milionů ve více než 60 zemích a regionech. V rámci poslání značky „Technologie pro lidstvo, laskavost pro svět“ pokračuje OPPO v obohacování života lidí inovativními produkty a neustále investuje do výzkumu a vývoje.  Aby společnost OPPO vstoupila do éry chytrých telefonů s umělou inteligencí, odhalila, že v roce 2024 se v Evropě objeví funkce generativní umělé inteligence v jejích chystaných produktech, které umožní více uživatelům zažít chytrý život podporovaný umělou inteligencí.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, , ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *