Oppo potvrdilo, že neopustí trh se skládacími telefony

Oppo
Zdroj: Svět Huawei

Nedávné zprávy několika různých webů uváděly, že několik čínských značek může letos zastavit představování nových skládacích telefonů. Spekulovalo se o tom, že jednou z těchto značek by mohlo být Oppo, ne nutně kvůli špatným prodejům, ale kvůli vysokým nákladům spojeným s opravou těchto zařízení. Oficiální prohlášení vydané společností Oppo však webu GSMArena potvrdilo, že bude i nadále uvádět skládací telefony.

Podle vyjádření mluvčí společnosti Oppo uvedl: „Oddanost společnosti Oppo neustálému vývoji technologie skládacích smartphonů zůstává nezměněna. Zůstaňte připraveni na naše oficiální aktualizace a oznámení.“ Minulý rok OnePlus vydalo OnePlus Open jako svůj první skládací telefon. Byl vydán na trzích v USA, Evropy a Indie. Na jiných trzích, včetně Číny, bylo stejné zařízení přeznačeno na Oppo Find N3. V roce 2023 Oppo také uvedlo Find N3 Flip, vertikálně skládací telefon.

Vzhledem k tomu, že společnost potvrdila vydávaní nových skládaček, tak je více než jasné, že se dočkáme Oppo Find N4, N4 Flip a OnePlus Open 2. Na začátku letošního roku Oppo v Číně představilo Find X7 a Find X7 Ultra. Spekuluje se, že značka může v březnu v Číně představit variantu podporující obousměrnou satelitní konektivitu X7 Ultra. Značka je také údajně připravena uvést Oppo K12 poháněné Snapdragonem 7 Gen 3. Pro Indii značka nedávno potvrdila, že 29. února uvede na trh Oppo F25 Pro 5G. Bude to druhý telefon roku po sérii Reno 11, která debutovala v lednu.

Oppo Find N2 Flip stálo za to

My jsme měli možnost ozkoušet si skládací Oppo Find N2 Flip, který dopadl přímo skvěle. Jedná se o všestranné zařízení, které potěší svého vlastníka. Doufáme, že se nám do rukou dostane také Verze N3 Flip, která má hned několik různých vylepšení s tím, že tím největším je asi vyšší výdrž kapacity baterie. To ocení jistě mnoho z vás, protože baterie je jeden z nejdůležitějších aspektů každého telefonu.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, phonearena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *