Porsche Design a Honor oznamují globální spolupráci

Porsche
llustrační obrázek / Zdroj fotografie: Huawei

Nedávné úniky hovořily o tom, že Honor vydá model Magic 6 Porsche Edition. Nyní se potvrdily tím, že čínská společnost uzavřela partnerství s Porsche Design. Což je společnost, která v minulosti spolupracovala také s Huawei.

Obě společnosti dohromady vydávaly prémiové telefony ve vlajkové řadě Mate, ale tomu už je vzhledem k americkým sankcím konec. Pro fanoušky Huawei je tato zpráva potěšující, protože v minulosti Honor pod čínského giganta patřil, a tak „útěk“ Porsche alespoň není tak daleký.

Porsche Design i Honor mají společnou vizi, která je spojuje. Obě značky mají za cíl vytvářet produkty s prémiovým designem a nejmodernějšími technologiemi. Čínská společnost je známá tím, že dodává špičkové telefony vymykající se běžným standardům. Mezi takový telefon patří například Honor Magic Vs, který imituje kabelku a žena jej může nosit na svém rameni.

Na druhou stranu má Porsche Design bohaté zkušenosti s takovouto spoluprací právě díky Huawei. Zaměřuje se na luxusní segment, ve kterém má velké úspěchy. Většina lidí zná Alexandra Porsche jako někoho, kdo sestavil legendární Porsche 911. Ale za svůj život zvládnul také to, že jako první sestrojil první náramkové hodinky na světě. V současné době je Porsche aktivní v oblasti telefonů přes 15 let, a vypadá to, že tento milník ještě prodlouží.

Partnerství bude nabízet nové vzrušující produkty. Má v plánu kombinovat vynikající výkon a speciální design. Každý společný telefon bude mít takové specifikace, které ztělesní podstatu obou značek. První telefon, na kterém budou mít podíl obě společnosti, bude mít pravděpodobně premiéru už v prvním čtvrtletí příštího roku. A to v podobě již zmíněného smartphonu Magic 6.

Na tuto spolupráci se těšíme a doufáme, že se dočkáme více než jednoho smartphonu ročně, a to i na českém trhu.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com, hihonor.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *