Poslední dva týdny, kdy si mohou majitelé konzole Xbox zahrát GTA 5

GTA 5
Autor: Victoria_Borodinova / Zdroj: Pixabay

GTA 5, zdá se, že nemůže opustit záři reflektorů. Nedávno unikly na internet zdrojové kódy hry a nyní nás čeká další špatná zpráva. Některé hry, včetně Grand Theft Auto 5 a Persona 3 Portable, jsou bohužel z knihovny Xbox Games Pass odstraněny.

GTA 5 a Persona 3 Portable brzy opustí službu Xbox Game Pass

Služba Xbox Game Pass nám pravidelně představuje nové hry, ale také se loučí s těmi oblíbenými. Nejnovějším příkladem je bohužel GTA 5. Jak jistě víte, uživatelé konzolí řady Xbox One a Xbox S/X si tuto nestárnoucí klasiku užívají již od července 2023. Za dva týdny však budou muset konzoloví hráči za hraní této hry zaplatit. Cena hry Grand Theft Auto V pro Xbox se liší podle regionu a edice a pohybuje se od 19,99 do 59,99 dolarů.

GTA 5 bohužel není jedinou hrou, která opouští službu Xbox Game Pass. Persona 3 Portable již také není ve službě k dispozici. Zatímco GTA V oslovilo spíše generické publikum, Persona 3 Portable byla oblíbená u fanoušků RPG. Přesto se není třeba obávat. Jak je vidět z minulosti, GTA bylo do služby Game Pass několikrát přidáno a zase z ní vyřazeno. Vzhledem k jeho popularitě a nadšení z GTA 6 je pravděpodobné, že se do Game Passu brzy vrátí.

Pravdou je, že tento krok nikdo nečekal. Herní komunitu tento krok nemile zaskočil. Uvidíme, zda se dočkáme návratu GTA V do služby Game Pass v nějaké rozumné době.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: sammobile.com, purexbox.com

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *