Řada Oppo Reno 12 může být uvedena už v květnu

Oppo
Zdroj: Svět Huawei

V Číně si v minulosti konkurovalo mnoho výrobců telefonů, kteří se jednoduše rozhodli pro to, že se raději podívají na globální trh. Jako konkrétní příklady si můžeme zmínit Huawei, Xiaomi, Vivo a v nedávné době také Oppo.

To je totiž společnost, která ani zdaleka nemá v Česku takové jméno jako její spolustraníci. Huawei v Česku proslul reklamou s Jaromírem Jágrem a jeho fotomobily, Xiaomi levnými smartphony a Vivo reklamami s Patrikem Schickem.

A my věříme tomu, že se Oppo snaží zaujmout potencionální zájemce v co největší míře, a snad i proto společnost pracuje na nové generaci číselné řady svých smartphonů střední třídy. O smartphonech Oppo Reno 12 a Reno 12 Pro zatím víme jen z úniků. A díky leakerovi s přezdívkou Smart Pikachu nyní víme, kdy se nových smartphonů pravděpodobně dočkáme.

Čínský technologický gigant vydá řadu Reno 12 už příští měsíc v květnu. Hlavní konkurencí nové řady bude Honor 200, který bude rovněž vydán v podobnou dobu a za stejné peníze. Může se stát, že kvůli těmto okolnostem se vydání Reno 12 může přeložit, ale nepočítáme s tím. Takže si obě řady půjdou po krku už od svého vydání.

Z nedávného úniku víme, že Reno 12 Pro dorazí s 6,7palcovým OLED displejem s rozlišením 1,5K a příjemnou 120Hz obnovovací frekvencí. Pořádný výkon telefonu dodá procesor MediaTek Dimensity 9200 s tím, že o jeho dlouhou výdrž se zase postará 5000mAh baterie podporující 80W rychlé kabelové nabíjení.

Dále existuje šance, že Reno 12 dorazí s funkcemi umělé inteligence a periskopickým teleobjektivem, který se postará o výsledné kvalitní fotografie pořízené se zoomem. Přesné specifikace o snímačích nevíme, ale tím hlavním by mohl být nějaký z dílny Sony. Základní varianta uživatelům nabídne podobně jako model Pro 5000mAh baterii s podporou 67W kabelového nabíjení.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, timesbull.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *